E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
30.03
2022

Omniva toob e-poest tellitud pakid nüüd Vormsile kohale

Vormsi elanikud saavad nüüd tellida e-poe pakid saarele kohapeale, sest Omniva avas siin esimesena virtuaalse pakiväljastuse teenuse saadetiste kätte saamiseks. Nüüd ei pea enam mandrile pakkide järgi sõitma ja nutikas pakiteenus on kõigile saare elanikele kättesaadav alates 30. märtsist.
 
Pakkide Vormsile tellimine ja kätte saamine on imelihtne: e-poest tellimisel tuleb valida pakiautomaatide nimekirjast Vormsi pakiväljastus ja Omniva toimetab pakid kohale ning kuller annab tellijale saadetise üle. Vormsi pakiväljastuse hind on sama, mis Omniva pakiautomaadi teenus valitud e-poes.
 
Pakke saab tellida vastavalt mõõtudele. Minimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 14 cm, laius 9 cm, kõrgus/paksus 1 cm, reaalkaal vähemalt 50g. Maksimaalsed mõõtmed ja kaal: pikkus 64 cm, laius 38 cm, kõrgus 39 cm, reaalkaal ei tohi ületada 30 kg.
 
Omniva pakiväljastuse info samm-sammult:
 

Lisa e-poes soovitud tooted ostukorvi
Ostukorvis vali väljastamiseks Omniva pakiautomaat
Leia pakiautomaatide nimekirjast Vormsi pakiväljastuse
Kui pakk on jõudnud Vormsile, siis võtab postikuller Sinuga telefoni teel ühendust
Postikuller toob paki  kokkulepitud ajavahemikus.

 
Vajadusel saab saadetised ka saarel kohapeal tagastada.  Tagastamiseks kutsu postikuller kohale ning  see  on tasuta, kui lähim postiasutus on kaugemal kui 5 km. Kulleri kutsumiseks helista 661 6616 või täida veebivormi või saada email  [email protected]. Tagastada saab ka Vormis postkontoris klienditeenindaja abiga.

Täpne info virtuaalse pakiteenuse kohta leiad Omniva kodulehelt Vormsi pakiväljastus » PAKK » ERA » Omniva
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616