E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
09.10
2022

Omniva pärjati Rahvusvahelise Postiliidu poolt auhinnaga

Juba üle 50 aasta tähistatakse 9. oktoobril ülemaailmset postipäeva. Selle raames avaldab Rahvusvaheline Postiliit postiarenduse integreeritud indeksi (2IPD), millega tunnustatakse riike, kes on näidanud üles parimaid postiarenduse tulemusi maailmas. Sel aastal pärjati Omniva “Postiarengu tõusvaks täheks”.

Omniva juhi Mart Mägi sõnul on antud tunnustus erakordne. Kuigi Ominva on igal aastal olnud üsna kõrgel kohal üldises “Postal Excellence Award” raames, jõuti “Postiarengu tõusva tähe” kategooriasse esmakordselt. Lühikese ajaga on Omniva tugevalt keskendunud toimimise tõhustamisele ja parandanud märkimisväärselt oma teenuste kvaliteeti. “Mõistagi on sellise tunnustuseni viinud meie oma inimesed, kelle panust me oma ärisse kõrgelt hindame,” lisas Mägi

2IPD on liitindeks, mis annab ülevaate postiteenuste arengust 170 riigis. Ülemaailmne Postiliit (UPU) on ÜRO haldusalas tegutsev rahvusvaheline organisatsioon. Eesti astus sellesse organisatsiooni 1922. aastal ning selle liikmelisus taastati 1992. aastal pärast Nõukogude okupatsiooni lõppu.

Loe ka Rahvusvahelise Postiliidu pressiteadet ja arenguaruannet 2022.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616