E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
12.10
2022

Omniva pakub nüüd kaupmeestele kaupade tagastusteenust

Omniva pakub alates septembrist kaupmeestele nii tava- kui e-poest ostetud kaupade tagastusteenust üle Baltikumi.
 
Terviklik tagastuskeskkond sobib igas suuruses ettevõtetele, millel ei ole kliendi jaoks kaupade tagasi saatmiseks oma lahendust.
 
„Kaupmehe jaoks on tegemist tervikliku ja paindliku teenusega, millega saab hallata kõiki tagastusega seotud tegevusi mugavalt ühes keskkonnas. Teenuse kasutusele võtmiseks on vaja ainult  Omnivaga ühendust võtta ja teenus toimib koheselt. Kaupmees saab ise määrata tagastamisega seotud tingimused, näiteks ajaperioodi, ostusumma kliendi kontole tagasi kandmise kuupäeva, ning jälgida kõikide tagastuste staatuseid ja põhjuseid,“ ütles Omniva Eesti äri- ja müügiüksuse juht Kristo Kõivumägi.
 
Tagastussüsteem toimib lihtsalt: pärast seda, kui ettevõtja on vormistanud Omnivaga lepingu teenuse saamiseks ja seadistanud tagastuse tingimused, saavad tema kliendid vormistada kauba tagastuse läbi veebilehe https://tagastus.omniva.ee/. Seejärel paneb klient tagastatava kauba Omniva pakiautomaati, kust see liigub tagasi kaupmehele.
 
Teenus võimaldab ka teise kullerteenuse pakkuja kaudu ostetud kauba tagastamist samasse e-poodi, samuti kauba ümber vahetamist. Seejuures saab klient ise mugavalt jälgida oma kauba tagastuse seisu.
 
Tagastussüsteemiga saab kaupmees muuta klientide jaoks ostukogemuse lihtsaks ja mugavaks. „Kui ostja teab, et ta saab vajadusel kauba poodi tagasi saata, on ta julgem kaupu tellima,“ lisas Kõivumägi. „Ostude tagastamise võimalus aitab suurendada usaldust poe vastu ja kasvatada müüki.“

Vaata tagastusteenuse kohta lisaks veebilehelt www.tagastus.omniva.ee, pöördu e-posti aadressile [email protected] või enda personaalse halduri poole.
 
Omniva on ainuke kodumaine pakiautomaatide teenusepakkuja Eestis. Ta omab suurimat automaatide võrgustikku üle riigi, mida tänaseks üle 300 ja see arv täieneb pidevalt. Eestis on 25 asulat, kus Omniva pakiautomaat on ainus. Reeglina jõuab enne lõunat postitatud pakk kohale juba järgmise päeva hommikul.
 
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616