E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
04.03
2022

Omniva pakiautomaadid lisandusid Kaubamaja e-poe tarnevalikusse

Omniva alustas koostööd Kaubamajaga ja kõigi e-poodlejate rõõmuks saab nüüd igaüks valida Kaubamaja e-poest tellides Omniva pakiautomaadi toote kätte saamiseks.
 
Omniva ärisegmendi juht Kristo Kõivumägi tõdes, et Omniva kui ka Kaubamaja planeerisid koostööd pikalt ja selle teoks saamine on oluline märk Omniva teenuste kvaliteedist ja usaldusest ettevõtte tugevuste vastu. „Kõigile Kaubamaja klientidele on nüüdsest Omniva pakiautomaadid saadaval. Algus on läinud ladusalt ja klientide arv, kes valivad Omniva pakiautomaadi kasvab järjest,“ ütles Kõivumägi. „Meie eeliseks Eestis on suurim pakiautomaatide võrgustik ja valmidus toimetada riigisisesed saadetised kohale 24 tunniga. Tellitud toote saab endale sobival ajal kätte, sest meie õues asuvatele pakiautomaatidele on ööpäevaringne ligipääs.“
 
Kaubamaja e-kaubanduse juhi Lenno Vaitovski sõnul püüab ettevõte tarnepartnerite valikul lähtuda sellest, et iga klient leiaks just endale kõige harjumuspärasema tarneviisi. ,,Igal inimesel on e-poest kaupa tellides omad ootused selle kohale jõudmise osas – olgu selleks kiirus, koduukseni transport või soov minna paki järele mõnda igapäevastel käikudel ettejäävasse pakiautomaati,’’ kirjeldas Vaitovski Kaubamaja klientide ootusi. Ettevõtte seisukohast on tarnekoostöö juures kõige olulisem teenuse usaldusväärsus. ,,Me peame olema kindlad, et kui omalt poolt paki üle anname, siis see ka lubatud ajaks kohale jõuab. Kliendi jaoks on see ju Kaubamajast tellitud pakk, sõltumata valitud tarneviisist,’’ ütles Vaitovski.
 
Omniva pakiautomaatide tarnevalikusse lisamine on Kaubamaja tootevaliku muutnud tänu laiale võrgustikule kättesaadavaks uutele kliendisegmentidele. Vaitovski ütles, et kliendid on Omniva pakiautomaatide vastu üsna palju huvi tundnud - seda näiteks ka suvisel ajal, kui veedetakse rohkem aega oma maakodudes, sest paljudes väiksemates asulates on Omniva pakiautomaadid inimestele mugavalt lähedal.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616