E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
27.04
2021

Omniva on kogunud inimestelt üle 100 ettepaneku, milline hea Eesti asi võiks saada margile

Inimesed on teinud juba rohkem kui 100 ettepanekut ,,Head Eesti asjad’’ margikonkursi raames, milliseid eestimaalaste jaoks olulisi asju augustis ilmuval margil näha soovitakse. Oma ideid saab veel kuni 2. maini esitada aadressil omniva.ee/headeestiasjad.
 
,,Oleme väga tänulikud, et nii paljud inimesed on enda jaoks südamelähedasi asju meiega jaganud. Esimese nädalaga on välja joonistunud, et enim peavad inimesed armsaks eesti toidu ja loodusega seotut,’’ teeb margiettepanekutest vahekokkuvõtte Omniva erakliendi segmendi juht Sandra Krusel. Seni on kõige rohkem pakutud, et ,,Head Eesti asjad’’ margi peal võiks olla must leib, rabamaastik või viljapõld. Teise suure teemaplokina toob Krusel välja meie kultuuriga seotud ideed, mis varieeruvad seinast seina. ,,Margikonkurss on toonud nähtavale suurepärase läbilõike meie kultuurist – konkursile on esitatud nii ürgsed rehielamu ja suitsusaun, kui ka uuema aja au ja uhkus – meie start-up edulood ükssarvikute näol’’ rääkis Krusel. 
 ,,Kindlasti leidub veel häid Eesti asju, mis väärivad kohta margil ja seetõttu kutsume kõiki oma ideid esitame leheküljel omniva.ee/headeestiasjad kuni 2. maini 2021,’’ ütles Krusel. Juba olemasolevate markidega saab tutvuda ja uuteks ideedeks inspiratsiooni koguda Omniva e-poest. Näiteks suitsupääsuke, rukkilill, sinilill ja laulupidu on oma koha postmargil juba leidnud. Kõigi konkursil osalenute vahel loosib Omniva välja kolmeosalise auhinnakomplekti. Võitjale saadetakse tema soovi järgi kujundatud poognatäis marke. Lisaks on tal võimalik valida Omniva meenetoodete seast endale meelepärase margipildiga t-särk ja riidest kott.
 
Pärast esmast ideekorjet valib Omniva žürii välja 10 parimat margiideed ja alates 5. maist 2021 algab rahvahääletus. ,,Lisaks ideede esitamisele soovime inimesi kaasata ka otsustusprotsessi, et välja valida, milline on see kõige parem Eesti asi, mis augustis kaunile postmargile jõuab,’’ kirjeldas Krusel konkursi käiku. Postmargile annab kuju ja vormi margikunstnik Indrek Ilves.
 
Alates augustist on võimalik marki ,,Head Eesti asjad’’ osta Omniva e-poest ja postkontoritest.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616