E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
30.11
2021

Omniva nõukogu kinnitas uue visiooni ja strateegilised arengusuunad

Esmaspäeval toimunud nõukogu koosolekul kinnitati ettevõtte uus visioon, strateegilised eesmärgid ja peamised arengusuunad, mille kohaselt soovitakse Omniva nime all tegutsedes saada viie aastaga kogu Baltikumi eelistatumaks logistikapartneriks.

Juhatuse esimees Mart Mägi sõnul on uus visioon ambitsioonikas. „Järgmise viie aasta eesmärk on olla kogu Baltikumi eelistatum logistikapartner, pakkudes kliendikeskset teenust pühendunult ja vastutustundlikult. Eestist juhitava rahvusvahelise ettevõtte tegevus peab senisest enam rahuldama nii omaniku kui klientide vajadusi,“ rääkis Mägi.
Omniva lähiaastate fookuses on klientide suurem rahulolu. Selleks soovitakse pakkuda senisest kiiremat, lihtsamat, õigeaegsemat tarnet. Uues visioonis on ettevõtte tavastandardina kirjas paki kohale toimetamine järgmiseks päevaks ja seda 99% juhtudest. Suurepärase kliendikogemuse saavutamiseks planeerib Omniva investeerida erinevatesse IT-lahendustesse ning muuta oma teenus senisest ligipääsetavamaks kõigile ühiskonna liikmetele. Kirjade ja pakkide kohaletoimetamiseks uuendatakse kogu kontorivõrk ning luuakse tõeline kanaliteülene lahendus, kus klient saab senisest lihtsamalt valida kas teenust osutatakse läbi postkontori, pakiautomaadi või personaalselt kodusel aadressil. „Lisaks on klientide ootus, et viimase miili logistikateenus oleks aina rohelisem, mistõttu on see ka meie edasiste arenduste üheks käivitavaks jõuks,“ selgitas Mägi. Keskkonnasõbralikkuse kasvatamiseks jätkab Omniva investeeringuid keskkonnasäästlikesse transpordilahendustesse ning kogukondi koondavate grupikastide loomisesse.
 
Omnivas on visiooni uuendamisega samaaegselt käivitatud mitmed tegevused, näiteks pakiautomaatide võrgu oluline suurendamine, senisest lihtsamate teenuste loomine, uus pakkide jälgimislahendus (track-and-trace) ja ettevõtte visuaalse identiteedi uuendamine. „Uuele välimusele üleminek toimub etapiviisiliselt ja kliendid näevad esimesena meie uut välimust detsembris paigaldatavatel uutel pakiautomaatidel,“ lisas Mägi.
 
Detsembris laieneb Omniva pakiautomaatide võrgustik Eestis 11 maakonnas ja lisaks tulevad uued pakiautomaadid ka Lätti ja Leetu. Peale seda on ettevõttel 286 pakiautomaati üle Eesti ning Baltikumis kokku 937 pakiautomaati. Eesti Posti nime kannab 265 postkontorit või postipunkti ja 1470 kirjakasti. 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616