E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
19
11
2020

Omniva kullerid on varustatud HOIA mobiilirakendusega

Alates oktoobrist on kõikide Omniva kullerite käsiseadmetesse laetud HOIA nutirakendus, mille abil saab kiiresti teada võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga. Rakenduse laadimine seadmetesse võimaldab ettevõttel paremini tuvastada võimalikke lähikontakte nakatunutega ning tagada seeläbi nii klientidele kui ka töötajatele turvalisem teenus.

"HOIA nutirakenduse abil kaitseme nii Omniva töötajaid kui ka meie kliente," selgitas Omniva Tallinna kullerpunkti juht Anneli Undrest. "Oleme Omnivas kasutusele võtnud erinevaid meetmeid, et nakkusohtu miinimumini viia."

Selleks, et vähendada inimeste omavahelist kokkupuudet ja piirata viiruse levikut palume klientidel eelistada iseteeninduskanaleid. Omniva 257 Eesti pakiautomaati asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kauba eest tasumisel on kõikides automaatides võimalik kasutada kontaktivaba viipemakset.

Kõik postkontorid ja postipunktid on küll klientidele avatud, kuid postkontorisse minnes palume kõigil kinni pidada sealsetest siltidest, märgistest ja juhistest. Ka saadetiste kohaletoimetamisel jälgivad Omniva töötajad täiendavaid hügieeninõudeid. Eraisikutele pakkide väljastamine toimub vabas õhus ning kontaktivabalt. Samuti hoiavad kullerid kliendiga võimalusel kahemeetrist distantsi.

Käte pesu, desinfitseerimine ja maski kandmine on parim kaitse viiruse eest. Omniva töötajad on varustatud desinfitseerimisvahenditega ning pakiautomaatide ekraane puhastatakse regulaarselt. Lisaks hügieeninõuetest kinnipidamisele aitab tervena püsida ka otsese füüsilise kontakti vältimine avalike pindadega. Selleks saabki pakiautomaadi puutetundlikku ekraani kasutada ka kindaga.

Lae ka omale HOIA rakendus telefoni aadressilt https://www.hoia.me/. Mida rohkem inimesi rakendust kasutab, seda paremini saame kaardistada lähikontaktsed ja viiruse levikule piiri panna.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616