E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
21.03
2022

Omniva kaudu saad müüa ja osta tooteid kasvõi väljastpoolt Eestit

Omniva plaanib sel aastal paigaldada uusi pakiautomaate ka väikestesse asulatesse. Linnades ja suuremates asulates leidub mitme erineva ettevõtte pakiautomaate, kuid on haja-asustusega piirkondi, kuhu oleks neid juurde vaja.

“Omniva on ainus kodumaine ja suurim teenusepakkuja turul,” selgitas Omniva juhatuse liige Kristi Unt. “Tänaseks on meil üle Eesti pea 300 pakiautomaati. Soovime, et linnas ja maal oleksid võrdsed võimalused pakiautomaatide kasutamiseks ja selleks paigaldame maapiirkondadesse automaate juurde. Nii toome oma pakiautomaadid igale Eestimaa elanikule veelgi lähemale.”

Pane oma e-pood püsti kasvõi kaugeimasse Eesti nurka!

Praeguseks on e-poe loomine juba nii lihtne, et kõigil on võimalus luua oma e-äri. Kuna Omniva kullerid sõidavad terve Eesti iga päev läbi, saab ka pakid igast maanurgast mugavalt ja kiirelt teele panna.

Kristi Unt julgustab kõigil huvilistel kätt proovima: “Me oleme omalt poolt e-poodide jaoks loonud tasuta automaatsed tarnemoodulid, et e-poe saaks kiirelt püsti panna ja tellimusi pakiautomaati, kulleriga koju või postiasutusse saata. Ja pakke saab saata ka Lätti-Leetu ehk võimalik on kohe kolmes riigis e-äri ajada.”

HILO Trade OÜ on üks neist ettevõtetest, kes juhivad e-poodi mitte pealinnas, vaid hoopis Valgamaal, täpsemalt Otepääl. Nende e-pood suutervis.eu on keskendunud kvaliteetsete suuhügieenitoodete müügile. “Pakiautomaadi abil toodete saatmine on eluliselt oluline, sest 95% klientidest asuvad Otepääst kaugel ja kulleriteenus jääks keskmise ostukorvi hinda arvestades pigem kalliks,” põhjendas HILO Trade OÜ juht Kristjan Rebane, miks nad eelistavad just pakiautomaate kasutada. Rebane julgustab ka teisi e-äri alustama: “Kui juba kaaluda e-poe avamist, siis tuleks seda kindlasti teha ja kasutada ära maapiirkonna eeliseid – tänu pakiautomaaditeenusele leiab kliente üle Eesti. Alustamiseks leidub palju lihtsaid ja pigem soodsaid võimalusi, kuid peab arvestama võimalusega kasvada kiiresti ning selleks valmis olema, samuti peaks läbi mõtlema oma turundusstrateegia internetis.”

Sul on asju, mida enam ei vaja? Müü need interneti kaudu maha!

E-kaubandusest saab osa ka eraisikuna: meil kõigil on kodus asju, mida enam ei vaja. Uuele ringile saadetav asi teeb rõõmu saajale ja on rahatark otsus müüjale. Asju saab internetis väga mugavalt ja kiirelt maha müüa. Selleks on müügiportaalides ja Facebookis hulgaliselt ostu-müügi gruppe, kus ostjad ja müüjad omavahel kokku saavad – neist paljud on spetsialiseerunud konkreetsele piirkonnale või valdkonnale, näiteks lasteriided, ehitusmaterjalid, nõud jne. Facebooki enda turuplats Marketplace või kohalik ostu-müügikeskkond osta.ee teevad müümise veel eriti mugavaks. Ja pakid üle Eesti saab Omniva pakiautomaadiga turvaliselt ja kiirelt kohale toimetada.

Pakiautomaat on avatud iga päev ja iga kell

“Soovime olla nii Eestis kui ka kogu Baltikumis e-kaubanduse vedur nii linnas kui ka maapiirkonnas,” sõnas Omniva juhatuse liige Kristi Unt. “Selleks oleme loonud Eesti ja Baltikumi suurima pakiautomaatide võrgu. Loome pidevalt uusi võimalusi, et pakkuda mugavat ning kiiret paki- ja kirjateenust kõigile Eesti inimestele.”

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata ööpäev läbi. Need on ohutult kasutatavad ka jätkuval pandeemiaajal, sest pakiautomaadid asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on väiksem. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ja kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Väljavõte artiklist, mis avaldati Maalehe erinumbris "e-ostmise ABC", 17. märts 2022 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616