E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
30.09
2015

Omniva juhitud e- ja m-kviitungi koostööprojekt kandideerib tehnoloogilise innovatsiooni kategoorias Rootsi Äriauhindade finaalis

Omniva juhitud e- ja m-kviitungi koostööprojekt valiti tänavu rahvusvahelise žürii poolt prestiižse Rootsi Äriauhinna tehnoloogilise innovatsiooni kategoorias kolme finalisti hulka.
 
Tänavusele Rootsi Äriauhinnale kandideerimiseks laekus kahe nädala jooksul 58 avaldust. Nende seast valitud nominentide hulgast selgitab žürii välja parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte, sotsiaalselt vastutustundliku projekti, noore ettevõtja ja tehnoloogilise innovatsiooni projekti.
 
Sel aastal esmakordselt välja antava tehnoloogilise innovatsiooni preemia auhinnale kandideerivad Evocon, Skeleton Technologies ja Omniva e-kviitung.
 
"E- ja m- kviitungi näol on tegemist Omniva juhitud koostööprojektiga, mis seob erinevaid sektoreid, ettevõtteid ja riike. Tarkvaraline lahendus võimaldab ostjal kõiki kviitungeid ühes kohas näha ja hallata, seda nii veebiportaalis kui mobiiltelefonis," ütles Omniva juhatuse liige Mait Sooaru.
 
Ta lisas, et järk-järgult kaob vajadus paberkviitungi väljastamiseks ning elektroonselt käideldavast e- ja m-kviitungist saavad mitmetel erinevatel viisidel kasu nii eraisikud, ettevõtted kui ka riik. Laiemale avalikkusele plaanitakse teenus avada järgmisel aastal.
 
E-kviitungi projekti teostab rahvusvaheline konsortsium, kuhu kuuluvad lisaks Omnivale veel Eestist AS Eesti Telekom, Trinidad Consulting OÜ, MTÜ IKT Demokeskus ja Helesinine OÜ ning Norrast Authente AS.
 
Üritust toetavad Ericsson, kaitsetööstusettevõte Saab, EMT ja Elion, Rootsi Instituut, EAS ja Rootsi Kaubanduskoda.
 
Võitjad tehakse teatavaks 20. oktoobril Kumus toimuval rahvusvahelisel konverentsil.

Projekt on toetatud Norra-Eesti toetusprogrammist “Keskkonnasõbraliku innovatsiooni arendamine IKT abil".

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616