E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
23.03
2022

Omniva hoiatab jätkuvalt SMS petusõnumite eest!

Korduv meeldetuletus! Jätkuvalt on liikvel SMS petusõnumid, mida saadetakse Omniva nimel. Omniva hoiatab, et tegu pole ettevõtte poolt saadetud SMS sõnumiga ning kutsub inimesi üles ettevaatlikkusele.

Meile on antud märku, et Omniva nimelt on tulnud SMS, kus kirjas, et saabunud on pakk ja selle kätte saamiseks tuleb maksta lisatud lingil summa, näiteks 2,20 eurot.  Omniva pole SMS sõnumite levikuga seotud ja kutsume oma kliente üles tähelepanelikkusele. Omniva ei küsi kunagi paki eest makse tasumist SMSiga või e-kirja teel! 

Kindlasti tuleks tähelepanu pöörata, milliselt numbrilt teade saabub ja mis infot sõnum sisaldab. Telefoninumbrid, millelt petusõnumeid saadetakse  varieeruvad  ja  kasutaja jaoks on loodud unikaalne link, kuhu suunatakse klikkima viidatud summa maksmiseks. Kui te pole pakki tellinud või tegemist on kahtlust tekitava numbriga, siis tuleks kindlasti sellele vastamisest või linkidel klikkimisest hoiduda. Tihti peidavad pahalased end ka näiliselt õigete telefoninumbrite taha ning kasutavad ka korrektseid ettevõtte logosid, et paista usaldusväärsetena.  

Pettuse kahtluse korral palume pöörduda Omniva klienditeeninduse poole ja küsida üle, kas teile saadetud info on korrektne. 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616