E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
16.10
2018

Omniva esitas Aasta Raamatupidaja kandidaadiks Kati

Omniva nomineeris Aasta Raamatupidajaks arvekeskuse roboti nimega Kati, kes on raamatupidajatele abiliseks olnud tänaseks rohkem kui 10 aastat.
 
Kati on paljude raamatupidajate suur abiline, kes aitab vähendada arvete sisestamisele kuluvat aega märkimisväärselt. Tänu Katile saavad raamatupidajad teha tööd, mis loob suuremat väärtust ja panustada näiteks rohkem enesearengusse ning seeläbi nautida oma tööpäeva rohkem.. „Raamatupidajate tööaeg on liiga hinnaline, et seda kulutada andmete sisestamisele. E-arve puhul teeb arvekeskus andmesisestamise töö raamatupidaja eest ära. See teeb Katist raamatupidaja parima sõbra,“ ütles infoäri valdkonna juht Sander Aasna.
 
Aasna sõnul uurisid nad möödunud aastal Pärnu Raamatupidajate konverentsil, mis raamatupidajatele nende töö juures meeldib ja mis mitte. „Vastustest selgus, et 86% vastajatest eelistaks arvete sisestamise asemel teha sisukamat tööd. Sellest võib järeldada, et panus raamatupidajate töö sisukamaks muutmisel on tähelepanuväärne,“ ütles Aasna. 
 
Omniva kulude arvestamise grupi juhi Marika Metsaääre sõnul ei kujuta ta täna enam raamatupidaja tööd ilma Katita ette. „Tänu sellele, et kõik pdf- ja paberarved lähevad otse Katile, saavad teised raamatupidajad täita tähelepanuväärsemaid ülesandeid pdf-arvete ümber trükkimise asemel,“ ütles Metsaäär
 
Omniva arvekeskuse süsteemi Kati missioon raamatupidajana on vabastada inimesed rutiinsest tööst, mida suudavad edukalt teha masinad. Nii saavad inimestest raamatupidajad luua ettevõttele hoopis suuremat väärtust. Kati suudab tunni aja jooksul teha ligi 1000 pdf- ja paberarvet e-arveks. Arved säilitatakse digiarhiivis, mis on füüsilise arhiiviga võrreldes palju kiirem ja mugavam lahendus.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616