E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
09
04
2021

Omniva avab Tallinnas kiiremaks pakiväljastuseks kolm ajutist pakipunkti

 

Koroonaviiruse leviku ning e-kaubanduse hüppelise kasvu tõttu saadetakse mõne piirkonna pakiautomaatidesse rohkem pakke kui sinna ära mahub. Koormuse leevendamiseks avab Omniva Tallinnas kolm pakipunkti, 9. aprillil Pirital, 12. aprillil Toompuiesteel ning 20. aprillil Lasnamäel.
 
Pakkide üleandmine toimub pakipunktis sarnaselt pakiautomaadile SMS'i alusel, vabas õhus ning kontaktivabalt. Üks pakipunkt võimaldab päeva jooksul klientideni toimetada ligikaudu 700 pakki, mis muidu jääks pakiautomaadi vabaneva kapi ootele. Pakipunkti avamisega tagab, ettevõte, et klientide pakid ei jääks vabaneva kapi ootele, kui pakiautomaat on täis.
 
Lisaks on Omniva suureneva pakimahuga toimetulemiseks täitmas ja tühjendamas pakiautomaate mitu korda päevas, laiendanud populaarsemate pakiautomaatide mahutavust ning värvanud lisatööjõudu. Kui kliendile on saabunud automaati pakk, siis palub ettevõtte sellele võimalikult kiiresti järgi tulla, et kapi saaks täita juba järgmiste klientide pakkidega.
 
Omniva pakiautomaadid on kättesaadavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastataks regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutuma: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kauba eest tasumisel on kõikides automaatides võimalik kasutada kontaktivaba viipemakset.
 
Pakipunktide kohta saab täpsemalt lugeda aadressilt: https://www.omniva.ee/pakipunkt

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616