E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
04.11
2021

Omniva alustab detsembris mahuka laienemisega: pakiautomaate saavad 11 maakonda

Ettevõte alustab detsembris kogu Baltikumis mahuka laienemisega, mille tulemusena kasvab regiooni suurim pakiautomaadivõrk 20% võrra suuremaks. Laienemise raames paigaldatakse nii uusi pakiautomaate kui laiendatakse olemasolevaid.

Eestis hõlmab laienemine 11 maakonda ning 32 uut pakiautomaati, kogu Baltikumi vaates lisatakse võrgustikku juurde 141 uut pakiautomaati ning laiendatakse 86 juba olemasolevat populaarset automaati.
 
Omniva Eesti juhi Kristi Undi sõnul keskendutakse Eesti pakiautomaadivõrgu laiendamise puhul efektiivsuse leidmisele ning pakiliikluse tulipunktidele. „Oleme aastatega üles ehitanud Eesti ja Baltikumi suurima ning hästi läbi mõeldud asukohtadega pakiautomaatide võrgustiku,“ märkis Unt. „Detsembris algava laiendamisega kasvatame oma niigi suurimat võrku veelgi.”

„Ühtlasi jõuame algava laiendusega mitmetesse asulatesse, kus seni on pakiautomaadi kasutamise võimalus puudunud. Ühelt poolt võimaldavad Omniva vabas õhus asuvad pakiautomaadid klientidel oma pakid mugavamalt ja turvalisemalt kätte saada. Teisalt näeme, et just pakiautomaat on väiksemates asulates kohaliku e-kaubanduse käivitaja,“ ütles Unt.
 
Undi sõnul on detsembris algav laiendus vaid üks samm lähiaja arendustest, millega pakiteenused inimestele veelgi lähemale tuua. „Lisaks laiendusele toome lähikuudel turule ka mitu uut lahendust, mis teevad pakkide saatmise ja kättesaamise inimestele kättesaadavamaks ja mugavamaks, kuid samal ajal muudavat tarnet ka efektiivsemaks ning keskkonnasäästlikumaks,“ lisas Unt.
 
Omniva sõnul on pakiautomaatidesse saadetavate pakkide arv võrreldes paari aasta tagusega kasvanud mitmekordseks, sest kombinatsioon e-poest ning pakiautomaaditarnest on turvaliseim viis ostude sooritamiseks. Ühtlasi aitab kasvav pakiautomaadivõrk Undi sõnul paremini ära teenindada kiiresti kasvavat e-kaubanduse pakimahtu.
 
Omniva pakiautomaadid on kättesaadavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutuma: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kauba eest tasumisel on kõikides automaatides võimalik kasutada kontaktivaba viipemakset.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616