25.04
2023

Omniva pälvis tänavuse Livonia auhinna

Eesti ja Läti president andsid 25. aprillil Riias üle Livonia ettevõtlusauhinnad. Eestist pälvis selle Omniva, Lätist Tilde SIA.

Livonia auhind antakse traditsiooniliselt ühele Eesti ja ühele Läti ettevõttele, mis on panustanud naaberriigi majandus- ja ettevõtlusmaastiku kujundamisse.  Meie pälvisime auhinna oma Läti tütarettevõtte aktiivse tegutsemise eest sealse turul, mille tulemusel on laiendatud pakiautomaatide võrgustikku ja avatud sorteerimiskeskus. Läti Tilde SIA pakub Eestis edukalt keeletehnoloogia, tõlke- ja logistikateenuseid.

„Meil oli suur au saada sellise tunnustuse osaliseks. Baltimaad on meie koduturg ja Lätil on selles edukas koostöös oluline roll,“ sõnas meie juhatuse esimees Mart Mägi. „Omniva on jätkusuutlik organisatsioon. Nii sotsiaal- kui ka keskkonnateemad on meie jaoks esikohal. Liikumaks inimesele lähemale, jätkame pidevalt pakiautomaatide võrgu laiendamist ning keskendume uuenduslike ja jätkusuutlike teenuste juurutamisele. Alles hiljuti alustasime Lätis uut pilootprojekti, paigaldades Jurmalas esimesed päikesepaneelid pakiautomaadile. Loodetavasti on tulevikus meil juba sadu päikeseenergial töötavaid pakiautomaate.“

Livonia auhind anti välja kuuendat korda. Selle traditsiooni algatasid 2013. aastal Eestis tegutsevad Läti ettevõtjad ning alates 2017. aastast annavad auhinda välja Läti ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616