E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14.02
2022

Muutusid osade pakiautomaatide tühjendamise ajad

Kose Grossi ja Kose-Uuemõisa pakiautomaate tühjendatakse edaspidi tööpäeviti kell 14.00 ja laupäeviti kell 11.00.
Aruküla Coop Konsumi ja Raasiku Coop Konsumi pakiautomaate tühjendatakse edaspidi tööpäeviti kell 14.00 ja laupäeviti kell 13.00. 
Paldiski Maxima X ja Paldiski Coop Konsumi pakiautomaati tühjendatakse edaspidi nii tööpäeviti kui laupäeviti kell 13.00.  

Kõikide Omniva pakiautomaatide tühjendamise ajad on nähtavad siin! 


Omniva pakiautomaadiga saab saata pakki teise Omniva pakiautomaati Eestis, Lätis ja Leedus, saata pakki postkontorisse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Loomulikult saab pakiautomaadist kätte ka oma tellitud e-poe ostud või teiselt eraisikult saadetud pakid.​

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616