E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
11.06
2020

Maikuu parim otsepost tuli Coopilt

Üleriigiline otsepostiteenuse pakkuja Eesti Post valis maikuu parimaks otsepostituseks jaekaubanduse grupi Coop nädalapostitused.

„Antud otsepostiseeria paistis silma oma hooajalise ja värske fotovaliku ning kujunduse poolest, mis suve eel kliente inspireerib ning kauba vastu huvi tundma paneb,“ põhjendas valikut Eesti Posti reklaamiteenuste osakonna juhataja Liisa Järsk. Lisaks on tema sõnul märkmisväärne, et otseposti kasutatakse ka e-kanalites osutatavate teenuste tutvustamiseks. ,,Sel kevadel on e-kaubanduse populaarsus hüppeliselt kasvanud ning Coopi näitel on otsepost hea lahendus, mille abil viia info e-poe teenuseuuendustest ja mugavatest kasutusvõimalustest ka nendeni, kes igapäevaselt digikanaleid ei jälgi,’’ lisas Järsk.
 
Ka on Coop silma jäänud erinevate hooajaliste eriprojektidega, kus keskendutakse ühele kindlale teemale. Nii on jõudnud paljude Eesti inimeste postkastidesse parimad pakkumised nii ilutoodetele trükises Ilu Hetked kui ka kevadistele ehitus- ja kodukaupadele Coopi Ehituskeskuses.
 
Kuu parima otseposti auhinna eesmärk on tunnustada klienti ja tema turunduspartnerit. Hindamise aluseks võtab Eesti Post otseposti efektse disaini, silmatorkava sõnumi ja lahenduse sobivuse otseposti.

Mais kasutas otseposti kanalit üle 70 kliendi, kes saatsid 150 erinevat otseposti. 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616