E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
20.01
2022

Leisi, Valjala ja Kärla saavad Omniva pakiautomaadid

Järgmisel nädalal paigaldab Omniva Saare maakonda senistele pakiautomaatidele lisaks kolm uut pakiautomaati. Peale seda on Saare maakonnas üheksa pakiautomaati.

Uued pakiautomaadid asuvad kohalike COOP poodide läheduses. Kolmapäeval, 26. jaanuaril paigaldatakse Leisi ja Valjala pakiautomaadid. Neljapäeval, 27. jaanuaril toimub Kärla pakiautomaadi paigaldus. Pakiautomaadid teenindavad kliente päev peale paigaldamist.

Omnival on kolm pakiautomaati Kuressaares- Saaremaa Kaubamaja, Maxima XX ja Smuuli COOP Konsumi juures. Lisaks on pakiautomaat Orissaares, Salmel ja Liiva külas.

Pakiautomaadiga saab saata pakki teise Omniva pakiautomaati Eestis, Lätis ja Leedus, saata pakki postkontorisse või tellida kulleriga kohale viimine. Lisaks saab pakiautomaadist saata kuni L suuruses pakki ka mujale Euroopa Liidu piires. Loomulikult saab pakiautomaadist kätte ka oma tellitud e-poe ostud või teiselt eraisikult saadetud pakid.​

Omniva pakiautomaadid on ligipääsetavad kellaajast ja nädalapäevast sõltumata, need asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam. Pakiautomaatide puutetundlikke ekraane puhastatakse regulaarselt, kuid automaati saab kasutada ka ilma ühiskasutatavate pindadega füüsiliselt kokku puutumata: Omniva pakiautomaadi ekraan toimib ka kinnastega ning kõikides automaatides saab tasuda viipemaksega.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616