E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
23
11
2020

Kullerpaki vastuvõtmiseks ei pea enam tingimata kodus olema

Alates 30. novembrist hakkavad Omniva kullerid kliendiga kokkuleppel kullerpakke lihtsustatud korras kätte andma. Teenusemuudatus võimaldab näiteks olukorras kui paki saaja pole kodus, soovi korral kulleriga kokku leppida, et kuller paneb paki turvalisse ja ilmastikuolude eest kaitstud kohta, näiteks terrassile varikatuse alla või naabri kätte. Kohaletoimetamise kinnitamiseks teeb kuller foto saadetisest selle üleandmiskohas.
 
Täiendava turvalisuse meetmena antakse lihtsustatud korras pakke kätte ka siis, kui saaja on kohapeal ise pakki vastu võtmas. Sel juhul saab klient kullerilt paki, aga tavapärast allkirja ei pea klient kontaktivabaduse huvides andma. Allkirja asendab kulleri tehtud foto saadetisest selle üleandmiskohas.
 
"Tuleme vastu oma klientide soovile ja hakkame pakkuma lihtsustatud väljastamist - nii jõuavad pakid kiiremini ja ka võimalikult kontaktivabalt kohale," kommenteeris Omniva Tallinna kullerpunkti juht Anneli Undrest . "Testisime kullersaadetiste lihtsustatud väljastamist pilootprojektina kuues linnas ja kõikides piirkondades oli klientide tagasiside igati positiivne."
 
Lihtsustatud korras väljastatakse pakke nii era- kui ka äriklientidele. Värsket lahendus kasutatakse ainult Eesti-siseste ning Lätist ja Leedust saabunud kullersaadetistega.  Erandiks jäävad pakid, mille puhul on nõutud allkirja võtmine, isiku samasuse kontroll või kui pakil on maksenõue.
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616