E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
30.04
2021

Kuidas mõjutab 1. mai saadetiste tarneaegu?

Seoses 1. mai ehk kevadpühaga palume klientidel arvestada saadetiste pikema kohalejõudmise ajaga nii Eestis kui ka Lätis ja Leedus. 

Eesti-siseste pakkide saatmisel tuleb arvestada, et 1. mail Omniva kullerid puhkavad. Seetõttu ei toimu sel laupäeval pakiautomaatide täitmist ja tühjendamist ning kullerkorjeid ega -väljastusi. Reedel kullerile üle antud või pakiautomaati ladustatud saadetised jõuavad üks päev hiljem kohale. Pakiautomaadist pakisaatmisel tuleks tutvuda kindlasti tühjendamise aegadega. Tarnelubadused kehtivad saadetistele, mis on pandud pakiautomaati enne viimast tühjendamist.

Baltikumi-üleste pakkide liikumist mõjutavad lisaks Eesti pühadele ka Läti ja Leedu riigipühad. Lätis on riigipüha 1. mail ning Leedus 1. ja 2. mail. Seetõttu liiguvad pakid ka sinna ühe päeva võrra kauem.

Samuti on suletud kõik postkontorid. Infot konkreetse postiasutuse lahtiolekuaegade kohta leiab Omniva kodulehelt ning kliendiinfo telefonilt 661 6616. Laupäeval, pühapäeval ja riigipühadel saab kliendiinfost abi kell 9-15.
 
Soovime Teile ilusat kevadet ning täname mõistva suhtumise eest!

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616