E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14.12
2020

Kasvavas Covid-19 laines on postkontorite prioriteet pakkide väljastamine

Postkontorite töökorraldust mõjutab kasvav COVID-19 viiruselaine, mis on kaasa toonud üha enam lähikontaktsuse juhtumeid ning ka haigestumisi postkontorite klienditeenindajate ridades.
 
Hoolime klientide ja töötajate tervise ja turvalisuse tagamisest ning juhtumi ilmnemisel viime alati läbi postkontori põhjaliku puhastuse. Puhastuse läbiviimise ajaks on postkontor lühiajaliselt suletud. 
 
Kuna postkontori piires puutuvad töötajad töö iseloomu tõttu paratamatult omavahel kokku, võib ette tulla olukordi, kus kogu postkontori meeskond tuleb suunata eneseisolatsiooni. Otsime kiiresti asendustöötajad, nii teistest postkontoritest kui teistelt tööaladelt, et tagada võimalikult paljude postkontorite lahtiolek.
 
Jõulu eel on postkontori tööst ligi 90% pakkide väljastamine ning see on ajutiste asendajate jaoks ka kõige kergemini õpitav töölõik. Seetõttu jäävad asendusliikmetega töötavad postkontorid väljastama ainult pakke.
 

  • Kõiki teenuseid saavad kliendid kasutada teistes postkontorites

 
Selleks, et tagada kliendile praegu kõige olulisem –pakkide kättesaamine -, oleme Tallinnas juba avanud ka ajutised pakiväljastuspunktid Toompuiestee (aadressil Toompuiestee 33A, Tallinn) ja Majaka (aadressil Pallasti 28/2, Tallinn).
 
Kuna juhtumite ilmnemisel võib olukord muutuda väga kiiresti, palume klientidel võimalusel enne postiasutuse külastamist ajakohane informatsioon postiasutuse töökorralduse osas üle vaadata https://www.omniva.ee/abi/kaart
 
Täname kliente, kes aitavad nii enda, teiste klientide kui meie töötajate tervist hoida – hoiavad postkontoris distantsi ja kannavad maski!  

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616