E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
14.07
2020

Juunikuu parima otseposti saatis Hortes

Juunikuu parimaks otsepostituseks valis üleriigilise otsepostiteenuse pakkuja Eesti Post aiandus- ja kodukeskuse Hortes Lillefestivali kampaaniatrükise. Üldise trendina selgus ka kevadisest otseposti märgatavuse uuringus, et aiandus ja ehitus/tööriistapoodide reklaamide populaarsus on viimastel kuudel tarbijate seas kasvanud.
 
„Hortese trükis paistis silma oma läbimõeldud visuaalse teostuse ning väärtust lisavate erilahenduste poolest,“ põhjendas valikut Eesti Posti reklaamiteenuste osakonna juhataja Liisa Järsk. Erilahendusena kasutas Hortes oma kampaaniatrükises kuponge, mille abil on võimalik hinnata trükise efektiivsust inimeste kauplusesse meelitamisel.

Kevadise otseposti märgatavuse uuringu kohaselt külastab otseposti mõjul kauplust ja sooritab oste keskmiselt 32% tarbijaskonnast, kuid aktiveerivad elemendid (nt kupongid) võivad seda numbrit veelgi kasvatada. Seda kinnitas ka Hortese turundusjuht Riina Ruus, kelle sõnul on otseposti kasulikkust võimalik jälgida postituses olnud toodete läbimüügi kaudu, kuid sellest annavad märku ka aianduskeskusesse koos reklaamlehega pöördunud kliendid ning kataloogist välja lõigatud kupongid. ,,Hortese Lillefestival võeti meie klientide poolt kenasti vastu ning huvi kampaania ja kampaania toodete vastu oli üsna suur,’’ sõnas Ruus. "Otsepostitus, mida tehti Tähesaju Hortese lähipiirkonnas, aitas kindlasti kaasa kampaania paremale märgatavusele ettevõtte jaoks olulises piirkonnas."
 
Kuu parima otseposti auhinna eesmärk on tunnustada klienti ja tema turunduspartnerit. Hindamise aluseks võtab Eesti Post otseposti efektse disaini, silmatorkava sõnumi ja lahenduse sobivuse otseposti. Möödunud kuu parima otseposti eest tunnustame lisaks Hortesele ka nende koostööpartnereid Martin Mileikot Profimeediast ja disainiagentuuri Reflex. 
 
Juunis kasutas otseposti kanalit üle 90 kliendi, kes saatsid 202 erinevat otseposti materjali.
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616