E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
18.01
2022

Iseteeninduses saab nüüdsest vormistada ka kullerile ja postkontorisse üle antavaid pakke

Omniva erakliendi iseteeninduskeskkonnas Minu Omniva saab nüüdsest vormistada ka pakke, mis antakse üle kullerile või postkontorisse.
Omniva digikanalite juht Agnes Oidsalu sõnul teeb uuendus klientide elu mugavamaks, sest võimaldab kokku hoida postkontoris paki saatmisele kuluvat aega  ja senisest paremini planeerida kulleritega saadetavate pakkide liikumist. "Plaanime Minu Omnivat veelgi täiendada, et Omniva kliendid saaksid enda saadetiste kohta info ja teenused mugavalt ühest kohast kätte. Digikanalite kättesaadavus ja pidev täiendamine on üks Omniva lähiaja olulisi prioriteete," lisas Oidsalu.
 
Uuendus võimaldab kulleriga pakki saata soovijatel Minu Omnivas märkida aeg, mil soovitakse, et kuller pakile järgi tuleb. Peale paki vormistamist Minu Omnivas ja enne pakki kullerile või postkontorisse üle andmist tuleb pakile peale kirjutada pakikood ja saaja/saatja telefoninumber. Nii on Omniva töötajal kogu vajalik info antud saadetise kohta olemas. Paki eelvormistamine iseteeninduses muudab paki üleandmise postkontorisse kliendi jaoks kiiremaks ning sujuvamaks.

Minu Omniva keskkonnas saavad erakliendid vormistada pakke nii Eestisse kui ka Lätti ja Leetu, suunata saabunud paki teise postiasutusse ja taotleda pakile hoiutähtaja pikendamist. Samuti saab Minu Omnivas määrata enda eelistatumad pakiautomaadid, kuhu edaspidi postkontorisse saabunud saadetised saadetakse, jälgida oma saadetise teekonda ning lisada enda kontaktnumber, kuhu Omniva saab paberteavituse asemel saata SMS-teavituse pakkide saabumisel. Minu Omniva iseteenindusest leiab info ka pakiautomaatide ja postiasutuste asukohtadest ning lahtiolekuaegadest.
 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616