E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
28.02
2017

E-kviitung pürgib Euroopa innovatsioonipärliks

Eesti rahvusvahelise posti- ja logistikaettevõtte Omniva juhitud e-kviitungi projekt valiti üheks kümnest Euroopa Äriauhindade innovatsioonikategooria finalistiks ja „Ruban d’Honneur“ tiitli saajaks.

Omniva pääses e-kviitungi projektiga üheks finalistiks 11 eri kategoorias võistleva 110 finalisti sekka. Konkursile kandideeris üle 33 000 ettevõtte, millest Finalistid valis välja sõltumatutest kohtunikest koosnev žürii, kes hindas põhiväärtusi nagu innovatsioon, eetika ja edu.
 
Finaalvoorus saab otsustavaks iga ettevõttega läbiviidud põhjalik silmast-silma intervjuu. Innovatsiooni kategooria võitja selgitatakse välja 4. mail Dubrovnikus toimuval galaõhtul.
 
Omniva infoäri valdkonna juhi Sander Aasna sõnul mõjutab konkursi viimasesse etappi jõudmine projekti kindlasti positiivselt. „E-kviitungi teenus püüdleb lihtsama raamatupidamise ja arveldamise ning keskkonnasõbralikuma tuleviku poole. Mul on hea meel näha, et meie eesmärki tunnustatakse ka laias maailmas.“
 
EBA tegevdirektor Adrian Tripp ütles: „Praeguses majandusolukorras on ellu jäämine piisavalt raske, seega uuenduste ja arenduste läbiviimine ning sealjuures edukas olemine, nagu seda on teinud tänavused „Ruban D’Honneur“ tiitli saajad, on tõepoolest tähelepanuväärne. Euroopas on selliseid ettevõtteid rohkem vaja. Kiidusõnad neile kõigile.“
 
E-kviitungi projekt kandideerib ka Rahva hääletuse kategoorias, kus avalikkus valib iga riigi lemmikud. E-kviitungi poolt hääletamiseks tuleb minna EBA veebilehele ning anda oma hääl e-posti teel. Igas riigis enim hääli saanud ettevõte võidab ning tulemused avaldatakse 6. märtsil.
 
Euroopa Äriauhindade konkurss loodi, et toetada tugevama ja edukama äriringkonna arengut kogu Euroopas.
 
E-kviitungi projekti teostab rahvusvaheline konsortsium, kuhu kuuluvad lisaks Omnivale veel Eestist Telia Eesti AS, Trinidad Consulting OÜ, IKT Demokeskus MTÜ ja Helesinine OÜ ning Norrast Authente AS. Projekti rahastatakse Norra-Eesti toetusprogrammiga „Keskkonnasõbraliku innovatsiooni arendamine IKT abil“.

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616