E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
06.10
2016

E-kviitung pärjati aasta parimaks ökouuenduseks

E-kviitungi projekt pärjati Tallinna ettevõtlusauhindadel Ökouuendus 2016 tiitliga. Muuhulgas jõudis projekt kolme nominendi hulka ka Koostööprojekt 2016 kategoorias.
 
Esmakordselt põhiauhinnana väljaantava Ökouuenduse auhinna pälvis Omniva poolt juhitud konsortsium E-kviitungi projekti ellukutsumise eest. Erinevaid sektoreid, ettevõtteid ja riike kaasava projekti eesmärk on muuta igapäevane jaekaubandus paberivabaks. E-kviitungi portaali näol on tegemist süsteemiga, mis võimaldab lõpptarbijal hallata mugavalt ühes veebikeskonnas oma kviitungeid ning sellega kaasnevaid dokumente, näiteks garantiikirju ja tootejuhendeid. Kaupmeestel võimaldab see vähendada paberkviitungitega seotud probleeme ja kulusid ning seeläbi tõsta ka klienditeeninduse kvaliteeti. Samuti tekib klientidel võimalus suunata kviitungid otse raamatupidamisse.
 
E-kviitungi projekti teostab rahvusvaheline konsortsium, kuhu kuuluvad lisaks Omnivale veel Eestist Telia Eesti AS, Trinidad Consulting OÜ, MTÜ IKT Demokeskus ja Helesinine OÜ ning Norrast Authente AS. Projekt on toetatud Norra-Eesti toetusprogrammist “Keskkonnasõbraliku innovatsiooni arendamine IKT abil".
 
Enam kui 70 ettevõtjat, organisatsiooni ja projekti kandideeris tänavustele Tallinna ettevõtlusauhindadele. E-kviitung kandideeris auhinnale kahes kategoorias – Koostööprojekt 2016 ning Ökouuendus 2016.

Tallinna ettevõtluspäeva raames toimuva ettevõtlusauhindade konkursi raames tunnustati erinevate kategooriate lõikes parimat ettevõtlust või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat, vastutustundlikku ettevõtet ning keskkonnasäästliku ökouuenduse turuletoojat.

Konkursi “Ökouuendus 2016” eesmärk oli tunnustada uute innovaatiliste lahenduste tuntavat positiivset mõju keskkonnale, edendada säästlike lahenduste laiemat kasutamist ning anda elanikkonnale teavet keskkonnateadlikest ökouuendusi välja töötanud ettevõtetest.

Ettevõtluspäeva eesmärk on väärtustada ja tunnustada ettevõtlust, julgustada häid ja hulljulgeid mõtteid realiseerima ning pakkuda lisaks uutele teadmistele võimalust kontaktvõrgustiku laiendamiseks. 
 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616