E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
21.03
2016

E- ja m-kviitungi projekt jõudis Norra innovatsiooniauhinna nominendiks

E- ja m-kviitungi koostööprojekt valiti tänavu rahvusvahelise žürii poolt Norra-Eesti Kaubanduskoja prestiižse innovatsiooniauhinna kolme nominendi hulka. Innovatsiooniauhinnale kandideerisid veel E-profiil ja Seve Ehituse AS.

E- ja m-kviitungi näol on tegemist Omniva juhitud koostööprojektiga, mis seob erinevaid sektoreid, ettevõtteid ja riike. Tarkvaraline lahendus võimaldab ostjal kõiki kviitungeid ühes kohas näha ja hallata, seda nii veebiportaalis kui mobiiltelefonis. Järk-järgult kaob vajadus paberkviitungi väljastamiseks ning elektroonselt käideldavast e- ja m-kviitungist saavad mitmetel erinevatel viisidel kasu nii eraisikud, ettevõtted kui ka riik.

Laiemale avalikkusele plaanitakse teenus avada juba käesoleval aastal. "On ühtaegu uhke ja vastutusrikas, et juba enne turuletulekut nähakse e- ja m-kviitungi projektis järgmist sammu e-Eesti eduloos ning see on leidnud ka rahvusvahelist tunnustust,” ütles e-kviitungi projekti juht Pille Muni.

E-kviitungi projekti teostab rahvusvaheline konsortsium, kuhu kuuluvad lisaks Omnivale veel Eestist Telia Eesti AS, Trinidad Consulting OÜ, MTÜ IKT Demokeskus ja Helesinine OÜ ning Norrast Authente AS. M-kviitungi projekti teostab Telia Eesti AS.

Projekt on toetatud Norra-Eesti toetusprogrammist “Keskkonnasõbraliku innovatsiooni arendamine IKT abil".
E- ja m-kviitungi projekt on jõudnud tehnoloogilise innovatsiooni kategoorias nominentide sekka ka Rootsi Äriauhindade konkursil. 

Tagasi

Uudiste loetelu

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616