E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.


Tule Omnivasse tööle



Oleme pikkade traditsioonidega kiiresti arenev posti- ja logistikaettevõte. Meie kõige suurem väärtus on meie inimesed, kes mõtlevad avatult, loovad lahendusi ja on usaldusväärsed. Siin tunned Sa suurettevõtte kindlust ja pereettevõtte soojust.

Meie töö on rõõmuga täidetud!
 

 

Kuidas kandideerida?

 

Ootame kandideerima kõiki sõltumata soost, vanusest, rassist, rahvusest, perekonnaseisust, erivajadusest, seksuaalsest suundumusest, poliitilistest vaadetest, usulistest või muudest veendumustest.
 
  1. Vaata esmalt, milliseid töövõimalusi parasjagu pakume, tutvu kuulutustega ning sobivusel kandideeri. Lisa kindlasti ka oma CV ja motivatsioonikiri – nii jääd paremini silma.
  2. Kui Sa endale sobivat pakkumist ei leidnud, siis saada meile oma andmed cv@omniva.ee, et saaksime ise sobivusel Sinuga ühendust võtta.
  3. Eelvaliku läbinud kandidaatidega võtame ühendust ning lepime kokku vestluse aja. Üldjuhul järgneb intervjuule ka teine vestlus, töövarjutamine või praktiline ülesanne, et saaksid pakutavast tööst parema ülevaate ja meie Sinust.
  4. Kui osutud parimaks kandidaadiks ja kõik tingimused on mõlemale osapoolele sobilikud, sõlmime Sinuga töölepingu, olles eelnevalt teostanud taustakontrolli karistus- ja krediidiregistrist.
  5. Sobiva töötaja leidmisel täidame ametikoha enne konkursil märgitud kandideerimise tähtaega - mida varem Sa meiega ühendust võtad, seda parem.
  6. Anname konkursi osas tagasisidet kõikidele kandidaatidele.
  7. CV Online või CV Keskuse portaalis on Sul võimalik mugavalt tellida teavitused Omniva uute tööpakkumiste kohta oma e-posti aadressile.
 


Meie tunnustused

 

Vaata lisaks

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616