E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Meetmed turvalise teenuse tagamiseks

Meie kullerid täidavad ja tühjendavad pakiautomaate mitu korda päevas juba täna ja populaarsemaid ka pühapäeviti. Ka Sina ise saad olla abiks pakkide kiirele tarnele – kui saad paki saabumise SMS-i, tule võta see kiiresti pakiautomaadist välja!

 
 
Pakke tellides või saates eelista pakiautomaate – need on 24/7 ligipääsetavad, asuvad õues, kus inimesi on vähem ja nakatumise risk on madalam.
 
Veebikaardilt saad vaadata, millistes automaatides on pikem ooteaeg ja valida lähima alternatiivi. Oleme Omniva kodulehe kaardirakendusse ning automaatse andmevahetusega e-poodide tarnevalikusse märkinud suurema koormusega pakiautomaadid. Jõulude eel viime kohale rekordiliselt palju pakke ja seetõttu võib mõnes populaarsemas pakiautomaadis tekkida pakkide järjekord.
 
Suurendame Eesti suurimat pakiautomaatide võrku veelgi. Asukohtadesse, kus pakiliiklus on eriti tihe, paigaldame pakikappe juurde. Omnival on Eesti suurim pakiautomaatide võrgustik, leia omale lähim kaardilt. Kas teadsid, et hiljuti jõudis pakiautomaat ka näiteks Kambjasse ja Abja-Paluojale?
 
Soovitame klientidel oma e-ostud tellida pakiautomaati, kus puudub inimkontakt, ekraan on kasutatav ka kindaga ning maksmisel on võimalik kasutada viipemakset.
 
Meie töötajad puhastavad pakiautomaadi ekraani, ekraani servad ja makseterminali pinna desinfitseeriva vahendiga igal teeninduskorral.
 
Oleme kullerite käsiseadmetesse laadinud HOIA nutirakenduse, mille abil saab kiiresti teada võimalikust lähikontaktist COVID-19 nakatunuga. Lae ka sina omale HOIA rakendus aadressilt www.hoia.me. Mida rohkem inimesi rakendust kasutab, seda paremini on võimalik kaardistada lähikontaktseid ja viiruse levikule piiri panna.
 
Koroonaviirus mõjutab ka rahvusvahelist posti- ja pakiliiklust.
Loe lähemalt

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616