E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kui paberarveid on juba praegu asendamas e-arved, siis kuluaruandeid on seni ettevõtete raamatupidamises täidetud käsitsi ning säilitatud paberkujul. Omniva Arvekeskuse uus e-kuluaruande lahendus võimaldab ettevõtlusega tehtud kulutuste kohta aruanded automaatselt üles laadida ühte keskkonda, kus need säilivad nõuetekohaselt kuni 8 aastat ning on igal ajal taasesitatavad.


    

 

E-kuluaruannet täita on väga lihtne, sest täidetavaid välju on minimaalselt ning kogu protsess on automaatselt juhendatud. Süsteem on välja töötatud nii, et selle täitmisega saab iga inimene hakkama ning raamatupidamisteadmisi või erialaterminite tundmist pole selle kasutamisel vaja.

 Kasutan Omniva Arvekeskust ja soovin e-kuluaruanded kasutusele võtta.

Kui Sinu ettevõte kasutab Omniva Arvekeskust, siis võta ühendust oma müügijuhiga, et leida koos Sinu ettevõttele kõige sobivam kuluaruannete lahendus.

Ma ei kasuta Omniva Arvekeskust, aga sooviksin kuluaruande lahenduse kohta rohkem teada.

Lahendusega on oodatud liituma kõik uued kliendid olenemata ettevõtte suurusest või tegevusalast. Sobiva lahenduse leidmiseks helista numbril 664 3121 või kirjuta aadressil sales@arvekeskus.ee.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616