arikingitus


Saada ärikingituseks kalender


Ettevõtte brändingus kalender on ilus kingitus koostööpartneritele ja klientidele. Omniva saab Sulle abiks olla kalendrite kättetoimetamisel, pakkimisel ja adresseerimisel!
 


Kuidas kalendreid saata?
 
Kalendrid saate postitamiseks üle anda:
  • Äri Pluss paketi kahepoolse postivahetuse raames (saadetiste kogukaal kuni 20 kg). Lisainfo pakettide kohta leiad siit;
  • Lähimas postkontoris – anna pakendatud ja adresseeritud kalendrid üle koos saatelehega, kuhu on maksikirja reale märgitud “KALENDRID” ja saadetiste kogus;
  • Kalendrite saatmise tasu on 2,75 €/tk ja sellele lisandub maksikirja hind vastavalt ärikirjade hinnakirjale.

Kampaania raames kehtivad Eesti sisestele maksikirjadele tavapärasest erinevad tingimused, et saaksid oma kalendrite kujundamisel ka suuremad ideed ellu viia ning rõõm nendest mugavalt saajateni jõuaks. Kalendreid sisaldava maksikirja mõõdud võivad olla tavalistest maksikirjadest suuremad (kuni 33 x 44 x 5 cm). Ärikirjade saatelehele tuleb maksikirjade juurde lisada märge "KALENDRID".​

 

Kalendrite kohaletoimetamine

Proovime kõik kalendrid üle anda otse saaja kontoris - see tähendab, et teeme väljastuskatse mitte ainult tähitud, vaid ka lihtmaksikirjadele.

 

  Kui meil ei õnnestu saajale kingitust üle anda, siis:
  • Kõik tähitud maksikirjana saadetud kingitused jäävad saajat ootama lähimasse postkontorisse.
  • Lihtmaksikirjana saadetud kingitused väljastame võimalusel postkasti (kui mõõdud on kuni 23 x 33 x 2 cm) või siis toimetame nendega vastavalt Sinu poolt valitud äripaketi tingimustele.

 

Lisavõimalus – kalendrite pakendamine ja adresseerimine


Juhul, kui soovid tellida lisateenusena kalendrite pakendamist või adresseerimist, siis anna oma soovist teada eraldi aadressil [email protected] ja saadame Sulle hinnapakkumise.

Aadresskleebiste trükkimiseks tuleb meile saata saajate aadressbaas Excelis, kus iga aadressikomponent on eraldi veerus, kujul: nimi (ees-perenimi), telefon, aadress, sihtnumber, vald/linn.


Pakkumine kehtib alates 1. detsembrist 2023 kuni 31. jaanuarini 2024 Omniva äriklientidele kalendrite saatmiseks Eesti piires.

Küsimuste korral kirjuta meile aadressil [email protected] ja võtame Sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616