E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Meetmed turvalise teenuse tagamiseks

Meie kullerid täidavad pakiautomaate mitu korda päevas ja ka nädalavahetustel, lisaks oleme suurendanud populaarsemate pakiautomaatide mahutavust. Omnival on Eesti suurim pakiautomaatide võrgustik, mille kaudu liigub ka eriolukorra järel kõige rohkem pakke.
 
  • Palume pakiautomaati jõudnud pakile esimesel võimalusel järele tulla. Nii saame ka järgmise kliendi paki kiiresti kohale toimetada.
  • Soovitame klientidel oma e-ostud tellida pakiautomaati, kus puudub inimkontakt, ekraan on kasutatav ka kindaga ning maksmisel on võimalik kasutada viipemakset.
  • Meie töötajad puhastavad pakiautomaadi ekraani, ekraani servad ja makseterminali pinna desinfitseeriva vahendiga igal teeninduskorral.
  • Rahvusvahelist saadetiste tarne nii Eestisse saabumisel kui Eestis välja saatmisel on osade riikide puhul häiritud lennuliikluse katkemise tõttu. Samuti mõjutavad rahvusvaheliste saadetiste tarneaegasid maismaatranspordile rakendatud piirikontrollid. Seetõttu palume arvestada riigiväliste saadetiste pikeneva tarneajaga (täpsem info siin).

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616