E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Kuidas kiri kätte saada?

Kuida saada tavalist kirja?

 
 1. Postkasti
  Lihtkirja mõõtmetega kuni 230 x 330 x 20 mm (pikkus, laius, paksus) toob kirjakandja Sinu postkasti.
  Neid mõõtmeid ületava kirisaadetise saad kätte Sinu asukohale lähimast postiasutusest.
   
 2. Nõudmiseni
  Kui sul ei ole postkasti või soovid oma saadetise muul põhjusel kätte saada postkontorist, palu saatjal saata kiri Sulle märkusega „nõudmiseni“. Nõudmiseni teenuse ehk saadetiste ümbersuunamise postkontorisse saad ka ise meilt tellida. Nõudmiseni saadetud saadetise saad kätte postkontorist. Kirja saabumisest me Sind eraldi ei teavita, kõik Sulle nõudmiseni saadetud kirjad saad kätte korraga, kui küsid neid postkontoris.
 3. Nimekapp
  Kui Sa ei taha posti oma aadressile saada, kuid ei soovi ka postkontoris nõudmiseni kirjade küsimiseks järjekorras oodata, telli kirjad postkontorisse oma isiklikku nimekappi. Lepingu saad sõlmida kõigis nimekasti teenust osutavates potkontorites.

  Nimekasti saad endale tellida ühest kuust kuni ühe aastani. Infot vabade nimekappide kohta saad postkontorist, kus soovitud nimekast asub. Võtme nimekasti kasutamiseks saad samuti postkontorist
   

Kuidas saada tähitud kirja?

 
 1. Tähitud kiri
  Tähitud kirja ja menetlusdokumendi puhul pead oma allkirjaga kinnitama, et oled kirja kätte saanud. Tähitud kirja viime kirjal märgitud aadressile ja anname seal allkirja vastu üle. Kui kättetoimetamise katse ebaõnnestub, saad saadetise kätte postkontorist. Tähitud kirjad, mille mõõtmed ületavad 230 x 330 x 20 mm, saadetakse otse postkontorisse ning väljastuskatset neile ei tehta.

  Kui Sul ei ole võimalik kirjale järele minna, saad selle ühe korra tasuta teise postkontorisse suunata. Kui saatja on soovinud kirja väljastamist Sulle isiklikult, siis volitus ei kehti.
   
   
 2. E-tähtkiri
  E-tähtkirja toimetame Sinuni elektrooniliselt. Saadame Sulle e-kirjaga lingi, mille kaudu pääsed pärast digiallkirja andmist dokumendile ligi. Digiallkirja saad anda kas ID-kaardi või Mobiil-IDga.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616