E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

AliExpress Omniva pakiautomaadis

Aliexpress


Telli veebilehelt aliexpress.com kaup Omniva pakiautomaati, sest ainult nii saad oma pakile järele minna siis, kui Sinul on selleks aega.

Enam kui 120 ööpäev läbi avatud Omniva pakiautomaati asuvad rohkem kui 50 linnas ja alevikus üle Eesti. Omniva pakiautomaadi kasutamine on lihtne ning paki kättesaamine kiire ja mugav.
 
AliExpressist kauba tellimiseks Omniva pakiautomaati registreeri end siinsamas lehel teenuse kasutajaks ning laadi alla tellimuse vormistamise juhend. Kui tellimus vormistatud ja pakk pakiautomaati jõudnud, saadame Sulle selle kohta info SMS-iga.

Esimest korda AliExpressi veebikaubamajast tellimust tehes on Sulle abiks AliExpressi esmatellija juhend, et ostude tegemine kulgeks sujuvalt.

NB! Kauba tellimisel järgi kindlasti kõiki meie antud juhtnööre ning märgi kauba saaja aadressi reale Sinule lähim Omniva pakiautomaat ja sihtnumbri reale pakiautomaadi sihtnumber.

Alates 01.03.17 on teenus TASUTA!

Kui Sul on AliExpressist kauba Omniva pakiautomaati tellimise kohta küsimusi või kommentaare, saada meile palun e-kiri aadressile info@omniva.ee.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616