E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

AliExpress Omniva pakiautomaadis

Aliexpress
 

Telli veebilehelt aliexpress.com kaup Omniva pakiautomaati, sest nii saad oma pakile järele minna siis, kui Sinul on selleks aega.

Esimest korda AliExpressi veebikaubamajast tellimust tehes on Sulle abiks AliExpressi esmatellija juhend, et ostude tegemine kulgeks sujuvalt. Kui oled juba kogenud tellija, saad kõige olulisema info korduvtellija juhendist.

Selleks, et kaup jõuaks postkontori asemel pakiautomaati, märgi AliExpressi portaalis kauba saaja aadressi reale Sinule lähim Omniva pakiautomaat ja sihtnumbri reale pakiautomaadi sihtnumber, mitte enda elukoha aadress. Märkides tellimislehele elukoha aadressi, jõuab Sinu saadetis pakiautomaadi asemel elukohale lähimasse postkontorisse. Ühtlasi ära unusta märkida AliExpressi tellimusse enda mobiiltelefoni numbrit, millele saame saadetise saabumisel teavitava SMS-i saata.

Teenust saab kasutada ainult AliExpressi veebipoest tellides. Saadetised teistest välismaistest veebipoodidest jõuavad elukohajärgsesse postkontorisse.

Kui Sul on AliExpressist kauba Omniva pakiautomaati tellimise kohta küsimusi või kommentaare, saada meile palun e-kiri aadressile info@omniva.ee.


 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616