E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Milliseid teenuseid vahendame?

Lisaks postitoimetustele saad meie postkontorites korda ajada mitmeid teisi igapäevaelus vajalikke tegevusi. Postkontorite võrgustik katab terve Eesti ning on Sulle tihti lähemal kui teised teenusepakkujad.

Postkontoris saad aktiveerida ID-kaardi alusel ühistranspordi elektroonilist sõidukaarti, ajada rahaasju, osta lotopileteid ja palju muud.
  • ÜHISTRANSPORDI PILETID

ELEKTROONILISED PILETID

Postkontoris saad osta ning isikustada Ühiskaardi ning aktiveerida e-pileti. Postkontorist ostes maksab kaart 2 eurot, millele lisandub 1 euro kaardi isikustamise tasu. Postkontorisse tulles võta kaasa isikut tõendav dokument.

 
PABERPILETID

Paberpiletid Postkontoris saad osta erinevate linna- ja maakonnaliinide sõidupileteid paberkandjal.

 
  • HARRASTUSPÜÜGI- JA JAHIPIDAMISE ÕIGUS

Jahipidamisõigus
Jahipidamisõiguse saamiseks tuleb tasuda jahipidamisõiguse tasu. Postkontoris saad tasuda jahipidamisõiguse tasu ühe aasta ehk 365 päeva eest. Lisandub teenustasu 1,20 eurot.

Harrastuspüügiõigus
Kui soovid kasutada kalastamisel erinevaid püügvahendeid, soeta postkontoris harrastuspüügiõigus. Harrastuspüügiõiguse tasule lisandub teenustasu 1,20 eurot. Ühe lihtkäsiõngega püük on tasuta ning lubatud kõigile.
   


MUUD TEENUSED

Isikusamasuse tuvastamine
Kui tarbid teenust, mis nõuab Sinu isikusamasuse tuvastamist, saad seda teha meie postkontoris. Postkontorisse tulles võta kaasa isikuttõendav dokument.
 
  • MIDA SAAD POSTKONTORIST OSTA?

Postkontorist saad osta pakkematerjale, ümbrikke, marke, postkaarte, postkaste, lotopileteid, ajalehti, ajakirju, raamatuid, erinevate sideoperaatorite tooteid, kõneaega ning valikut tööstus- ja toidukaupu.

 
Pakendid ja ümbrikud

Postkontorist saad osta laia valikut pakkematerjale:
  • erinevates mõõtudes ümbrikud ja mullikileümbrikud
  • kartongkastid ja karbid
  • joonistetorud
  • pakkepaber (jõupaber) ja mullikile
Hoia kokku pakendamise tasu ning kasuta pakkimiseks meie karpe, joonistetorusid, mullikileümbrikke ja ümbrikke. Meie pakendeid kasutades saad kindel olla, et Sinu saadetis on kaitstud ja jõuab kahjustamata kohale. Postkontoris on võimalik kasutata ka pakendamise teenust, tasumine pakendamise eest vastavalt pakendamisteenuse hinnakirjale.
   
Plussümbrikud

Kirja saatmiseks kasuta plussümbrikku, millele on peale trükitud margikujutis ning millel on kirja postikulu juba müügihinna sees.

Plussümbriku eelised:
  • kiire ja mugav – ei ole vaja osta eraldi ümbrikke ja postmarke ning kulutada aega postmargi kleepimisele
  • plussümbrikke saad kasutada täiendavaid postmarke lisamata ka kirjahinna muutumise korral
  • saad kasutada ka täht- ja väärtkirja saatmiseks – selleks tuleb tasuda vastav juurdemaks tähtimise või väärtustamise eest
Müüme mitmes erinevas formaadis plussümbrikke nii lihtkirjade kui tähtkirjade saatmiseks. Igale plussümbrikule on peale trükitud, kui rasket kirja sellega saata saab.  
Postkastid

Lai valik postkaste on müügil meie postkontorites.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616