Reklaami saamise ja loobumise vorm
 

Palun täida ankeet kui soovid edaspidi aadressita reklaami saada või sellest loobuda. Reklaamist loobuda saab vaid postkasti kasutaja (näiteks korteriühistu või maja haldaja ei saa kasutaja eest otsustada).

Aadressita reklaami hulka ei kuulu riigi ja kohaliku omavalitsuse avaliku teabega materjalid ja otse Sulle adresseeritud reklaam – need jõuavad Sinu postkasti ka edaspidi.

Kleebis jõuab Sinu postkasti hiljemalt 10 tööpäeva jooksul peale avalduse esitamist. Kui oled kleebise kätte saanud, siis palun paigalda see enda postkastile kirjakandjale nähtavasse kohta. Ainult nii teavad meie kirjakandjad, et sa ei soovi aadressita reklaami oma postkasti.

Kui soovid, et reklaampakkumised taas Sinuni jõuaksid, siis eemalda reklaamist loobumise kleebis postkastilt ja võimalusel teavita oma aadressist Omniva klienditeenindust telefonil 661 6616 või e-posti aadressil [email protected].

 

Teavet isikuandmete töötlemise kohta leiate AS Eesti Post kliendiandmete töötlemise põhimõtetest, mis on kättesaadav SIIN

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616