E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
Printimine

Meie abiga saad trükkida erinevates formaatides ja erineva sisu, vormi ning eesmärgiga trükiseid. Kui Sul on vaja toota perioodiliselt suures koguses lihtsaid trükiseid või kui iga leht on unikaalne ja sisaldab erinevaid andmeid, kasuta meie printimisteenust. Meie abiga saad printida must-valgelt ja värviliselt ning nii ühe- kui kahepoolselt. Ühepoolse must-valge trükise printimiskiirus on kuni 15 000 A4 lehte tunnis.
 
  Must-valge Täisvärviprint
Paberi väikseim võimalik mõõt 13,75 cm x 20 cm 10 cm x 14 cm
Paberi suurim võimalik mõõt 31,50 cm x 48,20 cm 31,50 cm x 48 cm
Grammkaal 60–250 g/ 64–300 g/
 
Ümbrikustamine

Ühte ümbrikusse saad panna mitu kirja või erinevaid reklaamimaterjale ja edastada nii ühe postitusega mitu erinevat teadet. Trüki meie abiga ümbrikule lisaks aadressile erinevaid sõnumeid ja muuda oma postitus nähtavamaks. Ümbrikustada on võimalik erinevates formaatides ümbrikutesse nii masinal kui käsitsi.
 
 • Masinümbrikustamine
  Sobivad C65 ja C5 aknaga ja aknata masintöötluseks mõeldud ümbrikud. Masinaga saab ühte ümbrikusse panna kuni seitse A4 lehte ja kolm lisamaterjali. Ümbrikustamise kiirus on kuni 20 000 kirja tunnis.

 • Käsitsi ümbrikustamine
  Sobivad kõik ümbriku formaadid (C6, C5, C65, C4) ja ka erinevate mõõtmetega turvaümbrikud, kirjakotid, lõõtsaga ümbrikud ja kileümbrikud.

 • Erilahendused
  Huvitav ja silmatorkav pakendamine aitab kaasa postituse õnnestumisele. Pöördu meie poole ja töötame koos välja just Sulle sobivad erilahendused. Meiega saad teostada trükilahendused pakenditele, erinevate toodete pakendamise ning komplekteerimise ja teised edukaks trükiste postitamiseks vajalikud tegevused.
 
ADRESSEERIMINE

Adresseerida saab:
 
 • printides aadressi koos tekstiga blanketile ja ümbrikustada aknaga ümbrikku
 • printides aadressi otse ümbrikule
 • laia valiku erivates mõõtudes ja värvides aadresskleebistega


Aadressi print ümbrikule
Ümbriku formaadid: C6, C5, C4. Printida ei saa kaetud paberist tehtud ümbrikele.
 
Numereerimine

Kui Sul on vaja printida palju sarnaseid dokumente, mis erinevad üksteisest ainult numbri poolest, siis anname igale dokumendile nii must-valge kui ka värvilise printimise käigus unikaalse numbri.
Lamineerimine

Anna oma raamatukaantele, visiitkaartidele, postkaartidele ja plakatitele erksam ja soliidsem välimus ning kaitse neid kahjustuste eest matt- või läikekilega lamineerides. Lamineerida saab nii ühepoolselt kui kahepoolselt. Suurim võimalik formaat lamineerimiseks on A3, materjali paksus on 70 g/m² kuni 400 g/m².
 
Köitmine

Köida prinditud ja trükitud materjalid juhendiks, brošüüriks või kataloogiks. Teostame liim-, klamber- ja kammköidet. Klamber- ja kammköitele saad valida ka erinevaid värve.

Traatkammköide
 
 • paksus 3:1 augustusega kuni 16 mm
 • paksus 2:1 augustusega kuni 38 mm
 • kandiline augustus
 • erinevad värvid


Liimköide seljapaksusega kuni 10 mm.
 
Voltimine

Voldime nii masinal kui käsitsi. Võimalikud formaadid on A6–A3 ja võimalik materjali paksus on 60–200 g/.
 
Komplekteerimine

Kui soovid lisada oma postitusele vahelehti või erinevaid materjale, telli meilt saadetise komplekteerimine. Soovi korral lisame ajakirjadele ka tootenäidiseid liimitäpiga kindlale leheküljele.
 
Postituse ettevalmistus

Jäta oma saadetiste eelsorteerimine meie hooleks. Sorteerime postitused vastavalt vajadusele saatmiskuupäeva, sihtriigi, adressaadi või mõnel muul alusel. Eelsorteerime nii elektrooniliselt kui füüsiliselt. Lisame postitamiseks vajalikud märgistused ja rahvusvahelised postimärgid.
Printteenuste pakkumist küsi oma kliendihaldurilt või siinsamas vormi kaudu.
Küsi personaalset pakkumist

Võta ühendust oma kliendihalduriga ja koos leiame just Sulle sobiva lahenduse.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616