E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Standardpaki lisateenusedVajadusel saad standardpaki saatmisel juurde tellida lisateenuseid

Väljastusteade

Kui soovid saadetise väljastamise kohta teadet SMS-i või e-kirja teel, telli kättetoimetamise lisateenus. Teenust saad tellida e-teeninduses või postkontoris. Kui soovid teavitust saada e-kirjaga, on teenuse tasu 17 senti, kui soovid SMS-i, on teenuse tasu 25 senti. Tasule lisandub käibemaks.
 

Lunapakk

Kui soovid paki saajalt küsida pakis oleva sisu eest tasu, telli lunatasu teenus. Teenuse tellimisel volitad meid paki väljastamisel saajalt küsima kindlaks määratud lunasumma, mille edastame pangaülekandega Sinu arvelduskontole. Telli teenus meie e-teeninduses või postkontoris. Lunapaki tasu on 1,5% nõutavast summast, kuid vähemalt 1,76 eurot. Teenustasule käibemaks ei lisandu.
 

Ettevaatlik käitlemine

Kui Sinu paki sisu on õrn ja kergesti purunev, telli paki ettevaatliku käitlemise teenus. Kui pakk on lisateenusega „Ettevaatlik käsitlemine“ ning märgistatud vastava kleebisega, tagatakse saadetise käsitsi sorteerimine ning ettevaatlikum kohtlemine transportimisel. Ärikliendil on kohustus ettevaatliku käitlemise teenuse kasutamise korral märgistada saadetis ise vastava kleebisega, mida on võimalik saada postiasutusest või kliendihaldurilt. Lisateenus „Ettevaatlik käsitlemine“ ei asenda nõuetekohast pakendamist. Lisateenust ei saa kasutada pakiautomaadis vormistamisel.
 

Kindlustamine

Soovi korral võid oma saadetise kindlustada. Saadetise kaotsimineku või kahjustumise korral hüvitame tekkinud kahju kuni Sinu poolt määratud saadetise väärtuse ulatuses. Saadetise kindlustamise hind on 0,5% saadetise avaldatud väärtuse iga euro kohta (käibemaks ei lisandu).
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616