E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.
Meie abiga saad kauba kiiresti ja mugavalt oma klientideni toimetada. Viime Sinu e-poest tellitud pakid just sinna, kuhu Sinu kliendid soovivad – pakiautomaati, kulleriga koju või postiasutusse. Vormista pakid meie e-teeninduses või edasta saadetiste andmed mugavalt ühe failina.
 • PAKIAUTOMAAT

  Saad oma kauba saata pakiautomaadist pakiautomaati, postiasutusse või kulleriga kohale. Pakiautomaadid on avatud ööpäev läbi ning on kergesti ligipääsetavad auto ja jalgrattaga. Enne õhtust tühjendamist sisestatud saadetised on juba järgmisel hommikul kõikjal pakiautomaatides üle Eesti (ka saartel). Lisaks Eestile asuvad meie pakiautomaadid ka Lätis ja Leedus.
  Kui Sa ei ole varem pakiautomaati kasutanud, saad paki saatmist, tagastamist või kättesaamist proovida siin.
  Pakiautomaadist pakiautomaati saatmine on Sulle kõige soodsam  Õhtul teele pandud pakid on Sinu kliendil käes juba järgmisel päeval  Meie pakiautomaadid on avatud ööpäev läbi  Meil on suurim pakiautomaadivõrgustik Eestis ja Baltikumis
 • Kuller

  Meiega saad oma saadetisi saata 64 riiki üle maailma. Eestis, Lätis ja Vilniuses toimetame Sinu saadetised kohale juba järgmisel päeval. Saad kõik oma saadetised korraga meie kullerile üle anda, hoides nii aega kokku.
  Rahvusvaheliste kullersaadetiste kohta saad lisaks lugeda siin.
  Meie üleriigiline võrgustik tagab selle, et Sinu pakid jõuavad kõikjal Eestis kiirelt kohale  Me ei lisa hindadele kütuse lisatasu, nii oskad täpselt planeerida oma igakuiseid logistikakulusid  Kullerteenus on Sinu kliendile mugavaim viis saadetise kättesaamiseks
 • POSTKONTOR

  Kliendi tellitud paki võid saata ükskõik millisesse postiasutusse. Kui tead kliendi aadressi, saadame selle ta elukohajärgsesse postkontorisse. Kui teed postkontorite nimekirja oma tellimiskeskkonnas kättesaadavaks, saab klient ostu sooritamisel ise valida, millisest postkontorist ta soovib pakki kätte saada. Sel juhul ei pea ta oma aadressi sisestama, vaid piisab mobiitelefoninumbrist.
  Postkontori pakiteenuste kohta saad lisainfot siin.
  Pakki on võimalik saata enam kui 300 postiasutusse üle Eesti  Postkontorist saad oma pakile valida sobivaima pakendi  Postkontorist postkontorisse saad pakki saata igasse maailma riiki – Lätist Vanuatuni  Paki saad postkontorisse saata nii kulleriga, pakiautomaadist kui ka postkontorist
 
 • KAUBAD KOHAL SAMAL PÄEVAL
  Anna oma klientidele võimalus kaup kätte saada juba samal päeval. Linna piires toimetame kauba kohale 5 tunni jooksul.
 • MAKSELAHENDUSED E-POELE
  Maksekeskus koondab kõik Eesti pangalingid, Visa ja Mastercardi maksed ning järelmaksu. Maksete kogumine on lihtne, läbipaistev ja turvaline.

 •  
 
 • TAGASTAMINE
  Anna kliendile võimalus kaup vajadusel tasuta tagastada. Selleks vali saadetisele juurde tagastamise lisateenus.
 • E-TEENINDUSE KASUTAMINE
  Oleme e-teeninduse kasutamise juhendisse koondanud olulisima info. Ekraanipiltidega abimaterjal aitab kiiresti leida vajalikud funktsioonid.
 • PAKENDAMINE
  Pakenda oma saadetis nii, et see transportimisel viga ei saaks – siis saab Sinu klient paki saabumise üle rõõmu tunda.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616