E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Rahvusvahelise elektroonilise kirja lisateenused ärikliendile

Kirjateenuste trükipakett
 
Printimine + adresseerimine + ümbrikustamine + lisalehe lisamine
  • Printimine ühe- ja kahepoolselt must-valgelt või värviliselt
  • Ümbrikustamine nii masinaga kui ka käsitsi
  • lisame masinaga ja käsitsi lisalehe või muid materjale (voldikud, kaardid, pisiesemed jne)
  • teostame nii elektroonilist kui ka füüsilist postituse eelsorteerimist
Kiireim ja efektiivsem viis töö teostamiseks on printida aadress koheselt kirjale ja ümbrikustada masinaga aknaga ümbrikusse. Masinümbrikustamise käigus saab ühte ümbrikusse lisada kuni 7 lehte ning 3 lisa materjali (kutse, voldik, reklaamleht vms).
   
Pisieseme komplekteerimine

Kui Sul on soov saata kliendikaarte, maiustusi (näiteks šokolaad) ja muid pisiesemeid, siis Omniva saab Sind aidata saadetiste komplekteerimisel ja postitamisel. Selleks on vaja Sul toimetada saadetiste sisu Omnivasse või organiseerime meie kullerteenuse.

Juhul kui sa soovid pisiesemete, näiteks kliendikaartide postitust veebis jälgida, siis võta ühendust oma müügijuhiga. Saame pakkuda ülevaadet ka lihtkirjadele.

Teenuse tellimiseks võta ühendust oma kliendihalduriga.
 
Tagastuste haldus

Juhul kui soovid postitatud kirjadele tagasisidet, mille postitus on ebaõnnestunud – siis võta ühendust oma kliendihalduriga. Saame pakkuda lahendusi, mille kaudu kogume ebaõnnestunud postitusega kirjad kokku ja anname sulle elektrooniliselt tagasisiside. Tagasisides toome välja adressaadi nime ja aadressi ning postituse ebaõnnestumise põhjus. Juhul kui soovid ka postitatud kirju füüsiliselt, siis saad valida kas soovid neid oma asutusse tagasi kord kuus või tihedamalt.
 

 
Andmeteenused (andmebaasi korrastus ja sihtnumbri kontroll)
 
Aadressbaasi korrastamine
Teenus on mõeldud klientidele, kes soovivad korrastada oma andmebaasis olevad postiaadresse ning viia need ühtsele standardile vastavaks. Samuti neile kes soovivad lisada aadressidele sihtnumbrid või kontrollida olemasolevate sihtnumbrite kehtivust.
  • kliendi andmebaasi võrreldakse reaalselt eksisteerivate aadressidega tagamaks postituseks vajalik täpsus
  • korrektne baas vähendab vigaste aadresside tõttu saajateni mittejõudvate saadetiste hulka; suurem saajate hulk suurendab võimalusi lisatulu teenimiseks.
  • Võimaldab saada geograafiliselt/asukohapõhiselt täpsema ülevaate oma klientidest
 
Sihtnumbrid
  • Osta ühekordne sihtnumbrite andmebaas ja aadresskomponendid Eesti haldus- ja asutusjaotuse klassifikaatori (EHAK) koodidena (aadresside vahemik konkreetse sihtnumbri jaoks)
  • Osta ühekordne sihtnumbrite andmebaas koos uuendustega. Kui lisandub uusi aadresse, siis uuendused on võimalik tellida sulle sobiva intervalliga (nt kord kuus)
 

 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616