E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Riigisisese elektroonilise kirja lisateenused ärikliendile

Lisateenused, mida e-teeninduses failina üleantavale kirjale juurde saad valida, on:
  • värviline trükk
  • kahepoolne trükk


Erilahendusteks on:
  • spetsiaalne paber – lisateenus, mis võimaldab trükkida kirjad eelnevalt kokkulepitud tingimustel sobivale paberile (nt värviline või erineva paksusega paber, erikujundusega blankett jne).
  • spetsiaalne ümbrik – lisateenus, mis võimaldab ümbrikustamisel kasutada Sulle sobivat ümbrikut eelnevalt kokkulepitud tingimustel (nt erikujundusega ümbrik).
  • muu lahendus – lisateenus, mis eelnevalt kokkulepitud tingimustel võimaldab erilahendusi – nt kliendikaartide, lisalehtede lisamine, kutsete saatmine jm.


Saame pakkuda Sulle ka kirjade saatmise terviklahendust - Sina edastad meile kokkulepitud kanali (nt Omniva FTP serveri) kaudu postitamisele minevad failid ja meie teostame failide eeltöötluse (viime Su aadressbaasi e-teeninduse jaoks sobivasse struktuuri, vajadusel personaliseerime kirjad) ning laadime e-teenindusse. Sina saad postitusse läinud kirju mugavalt vaadata e-teenindusest saadetud kirjade alt.

Kui soovid ise failide laadimise teostada, siis saame pakkuda ka vaid failide eeltöötlust (saajate aadressbaasi struktureerimine, failide personaliseerimine) ning tagastame töödeldud failid läbi turvalise Omniva ftp kanali kaudu. Teenuse käigus teeme kõik vajalikud eeltööd ning saadame Sulle failid koos üleslaadimise juhendiga - Sinul jääb üle ainult baasid e-teenindusse laadida ja teele saata. 

Kui Sul on soov failina üleantavale kirjale lisada juurde ka mingi füüsiline ese (nt soovid saata kliendikaarte, meeneid, kingitusi või muid pisiesemeid), siis Omniva saab Sind aidata nende saadetiste komplekteerimisel ja postitamisel. Anna oma soovist meile teada ning leiame lahenduse!

Tellimused, mis on esitatud peale kella 13.30 või nädalavahetusel, toimetame kohale kolmandal tööpäeval

Ärikirjade hinnakiri
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616