E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Koostöös partneritega saab luua uusi standardeid

Tänapäeva digiajastul otsivad kõik kliendid võimalusi oma äri efektiivistamiseks ja suurepärase klienditeeninduse pakkumiseks. Tihti ei ole mõistlik lahendusi ise arendada vaid koostöös mõne teise ettevõttega saab luua parima lahenduse.

Just seetõttu otsustasime alustada koostööd Bill.me-ga,  mis kuulub The ECommPay gruppi, mis teeb üle 1000 maksetehingu sekundis. Grupis töötab 450 spetsialisti, seitsmes riigis.

Bill.me lahendus võimaldab hallata erinevaid teenuseid ühes kohas, seejuures lihtsustada arveldusprotsessi ja maksete teostamist ning klientidega suhtlemist, mis sobib eriti hästi korteriühistutele ja kinnisvarahaldus firmadele.

Koostööd  alustasime selleks, et lisada Bill.me keskkonda e-arve edastamise võimalus, et saaks arveid kiiremini välja saata, mis omakorda aitab kaasa ka arvete kiiremale tasumisele ja loob seeläbi kasu Bill.me kasutajatele. Lisaks pakkuda Omniva äriklientidele uuenduslikke arvete edastuse ja maksete vastuvõtmise lahendusi ning eraklientidele pilvetehnoloogia kaudu unikaalset erakontot maksehaldussüsteemis.

Bill.me CEO, Jevgenij Loginov märgib, et ettevõtte rahvusvaheline haare on selle äriedukuse üks võtmeaspekte: „Meie teenuse järele on nõudlus mitte üksnes piirkondlikult vaid ka ülemaailmselt. Ka Balti regioon on meile võrdlemisi oluline turg ja meile on oluline investeerida koostöösse,  selliste tugeva partneriga nagu Omniva. Koos panustame teenuste kvaliteeti ja viime selle uuele tasemele.“

Bill.me kohta saab lisainfot nende kodulehelt.

Omniva

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616