E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

ArvekeskusestMillega e-arvete operaator tegeleb ja miks valida Arvekeskus?
 
 

 


Miks on vaja e-arvete operaatorit?

E-arvete operaator aitab e-arveid luua ja neid liigutada pakkuja ja ostja vahel nii, et arve info liiguks automaatselt. Operaator on kui keskjaam, kuhu kõik arved sisse tulevad, ja sealt suunatakse need n.ö õigele aadressile.

Omniva Arvekeskuses on lisaks põhilisele funktsioonile veel hulgaliselt lahendusi. Näiteks on võimalik ostuarveid meilis või nutitelefonis kinnitada, aitame paber- ja PDF-arved digiteerida; saad arveid koostada ja arhiveerida ning palju muudki.
Ettevõtetel on suurim kasu sellest, et e-arvetega liiguvad arved kiiremini, väheneb käsitöö hulk, arveid saab kiiremini kinnitada ja need on digiarhiivist lihtsasti leitavad.Kas Sul on e-arve operaatorit vaja?
 • Mikroettevõte, kellel on kuus vähem kui 10 arvet
  Soovitame kasutada riigi loodud keskkonda e-arveldaja, mis on tasuta veebipõhine raamatupidamistarkvara. Väikeste arvekoguste jaoks on see keskkond sobiv.
 • Väike- või keskmise suurusega ettevõte
  Soovitame valida operaatori. E-arveid on võimalik kiiremini välja saata ja vastu võtta ning kinnitada – nii saad oma rahavood kiiremaks. E-arvetega ei lähe arved kaduma ja kuna need liiguvad automaatselt, siis ei teki sisestamisel vigu.
 • Suurettevõte
  Vali kindlasti operaator. Kiire kinnitusringi ja nutikate lahendustega saad oluliselt efektiivistada arvetega seotud tegevusi. Näiteks ettevõte, kellel on 2500 ostuarvet kuus, saab aastas kokku hoida 50 000 eurot.


3 põhjust, miks eelistada Arvekeskust
 1. Saad arendustes kaasa rääkida
  Arendame järjepidevalt oma teenuseid klientide tagasiside põhjal, et luua reaalselt vajaminevad lahendusi. Iga päev kasutab Arvekeskust ligi 25 000 klienti, nii Baltikumis kui ka mujal Euroopas.
 2. Oleme Sinu jaoks olemas
  Meie meeskonnas on hulgaliselt oma ala eksperte, kes suudavad kiirelt leida vajalikud lahendused. Küsimuste korral on meie konsultandid Sulle alati toeks.
 3. Nutikad lahendused aitavad Sul aega kokku hoida
  Meie lahendus on nutiseadmesõbralik, nii saad arveid kinnitada või kuluaruandeid esitada oma nutitelefonist. Selleks, et saaksid ärianalüüsiks rohkem infot, konteerime arvelt rohkem ridu kui teised operaatorid.

Sind võib huvitada

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616