SÕLMI OMNIVAGA ÄRIKLIENDILEPING JA KASUTA EELISEID
 


KRISTO KÕIVUMÄGI
Äri- ja müügiüksuse juht
[email protected]
+372 6 643 444
 1. SUURIM PAKIAUTOMAADIVÕRGUSTIK
  Baltikumis kokku 1110, Eestis 327
 2. 30 ASULAT EESTIS, KUS OMNIVA PAKIAUTOMAAT AINUS
  Lisamüügi võimalus tuhandetele uutele klientidele
 3. TARNEKIIRUS ON KONKURENTSITULT PARIM
  Pakid jõuavad järgmise päeva hommikuks juba kohale
 4. HIND KLIENDILE TEADA
  Lõpphinnale ei lisandu kütuse või tööjõu lisatasusid
 5. EELISTA EESTIMAIST
  Ainus kodumaine teenusepakkuja
 


TEISED MEIST

 • Aris Sepp, Fotoluks AS
  "Meile on väga oluline, et meie kliendid saaksid ise valida, millisest kanalist nad tooteid kätte soovivad saada ja Omniva on tõesti igal pool olemas, isegi pensionid viiakse koju kätte. Viimasel ajal jõudsalt arenenud pakiautomaaditeenus on teinud kliendini jõudmise lihtsaks ja turvaliseks. Omniva puhul saame kindlad olla, et tooted jõuavad lubatud ajaks kliendini ning ettevaatlikult käsitlemist vajavad kaubad jõuavad tervelt kohale. Koostöö juures on suurimaks tugevuseks kiire ja operatiivne reageerimine ning oma kliendihalduriga oleme samuti ülimalt rahul."
 • Jaan Põrk, Optiline Grupp OÜ
  "Hindame Omniva puhul stabiilsust. Teame alati, et pakid lähevad õigesse kohta. Meie saame teenindada oma kliente ja keskenduda oma põhitegevustele samal ajal kui Omniva tarne eest hoolt kannab. Hea kindel partner, keda julgen soovitada. Meeldib ka see, et lisaks IT-le on inimestevaheline tavasuhtlus säilinud."
 • Toomas Sannik, Alignsoft OÜ
  "Valisime Omniva oma partneriks, sest kiire, mugav ning tervet Eestit kattev tarne on see, mida meil igapäevaselt on vaja. Omniva tugevuseks meie silmis on laiahaardeline tarne Eestis ja muudes riikides ning paljude lisateenuste võimalus. Saame kaubad kiirelt kohale nii Eestis kui naaberriikides ja Omniva kullerid toimetavad ka järjest paremini. Meie kliendihaldur on samuti väga tore ja abivalmis, peame tema tööd kõige paremaks, kes meil siiani on olnud." 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: [email protected] Kliendiinfo: 661 6616