E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Millised lahendused on kirjastustele?

Kliendid saavad Sinu väljaandeid tellida postkontoris ja kirjakandjat koju kutsudes. Postkontorid on suurim üle-eestiline jaevõrk ja meiega jõuad iga inimeseni Eestis.

Kui tellijad on olemas, edasta meile aadressid ja me toimetame Sinu kirjastatavad väljaanded saajateni. Kasuta ka just kirjastajatele mõeldud lisateenuseid.
Meie kirjastajatele mõeldud lahenduste kasutamiseks sõlmi kõigepealt ärikliendi raamleping ning seejärel kandeleping. Ärikliendi raamlepingu saad sõlmida e-teeninduses, kandelepingu sõlmimiseks pöördu oma kliendihalduri poole.
 
KUIDAS SINU VÄLJAANDED TELLIJANI JÕUAVAD?

Väljaannete tellijateni jõudmise aja määrame kindlaks omavahel sõlmitud lepinguga. Samuti lepime kokku, millal ja kus saad väljaanded meile kohaletoimetamiseks üle anda.

Üldjuhul viime väljaanded Eestis tellijateni 1–2 tööpäeva jooksul. Päevalehed viime tellijatele 24 tunni jooksul, nädalalehed ja kuukirjad 48 tunni jooksul. Meiega jõuavad ajalehed ja ajakirjad maksikirjadena ka kõikidesse maailma riikidesse.

Väljaannete võimalikult kiireks kättetoimetamises, toimeta need meieni koos sorteerimise, pakendamise ja vajalike märgistuste juhendiga. Õiged sihtnumbrid tsoonide ja postivahetuspunktide lõikes leiad meie tabelist.

KUIDAS KÄTTETOIMETAMISE TELLIMUST ESITADA?Kui võtad klientidelt ise tellimusi vastu, vali sobiv viis andmete meile edastamiseks. Valida saad kolme võimaluse vahel.
 
 1. Automaatne tellimuste edastamine
  Kui soovid vältida aeganõudvat käsitööd, edasta tellimused meile kiiresti ja mugavalt automaatse andmevahetusega.
 2. Failiga tellimuste edastamine
  Iga tellimuse ükshaaval kirjastuste e-teenindusse sisestamise asemel saad tellimuse info saata meile ühe korraga struktureeritud failis.
 3. Kirjastuste e-teenindus
  Kõige soodsamalt saad tellimused sisestada kirjastuste e-teeninduses. Tellimuste ümberadresseerimine, annulleerimine ja peatamine on e-teeninduses tasuta.
KIRJASTUSTE E-TEENINDUS

Kirjastuste e-teeninduses saad esitada ja hallata kättetoimetamise tellimusi. Samuti saad teha väljavõtteid tellijate andmetest ning sorteerimistabelitest ning väljaannete tiraažist erinevate postkontorite lõikes. E-teeninduse kasutajakonto loomiseks pöördu oma kliendihalduri poole.
 

KUIDAS TELLIMUSI VASTU VÕTTA?


Kui Sinu kirjastusel puudub oma tellimiskeskkond, võtame Sinu väljaannete tellimused ise klientidelt vastu. Viime ajalehed ja ajakirjad kohale lisaks Eestile ka teistesse riikidesse.

Tellimuste vahendamiseks anna meile iga väljaande kohta teada:
 
 • väljaande nimetus
 • väljaande ilmumissagedus
 • väljaande tellimishind vastavalt tellimisperioodile
 • väljaande orienteeruv kaal
 

KUIDAS ÄRI VEEL TÕHUSAMAKS MUUTA?


Vajadusel saad valida meie kirjastustele suunatud lisateenuste hulgas just need, mis Sinu aega ja kulusid kokku hoiavad.
 
 1. Trükikojas materjalil järelkäimine
  Ära logistika pärast muretse, tuleme ise trükikotta materjalile järele.
 2. Ekspedeerimine
  Jäta väljaannete postivahetuspunktide lõikes jagamine meie hooleks ja ära kuluta aega sorteerimisele.
 3. Transporditeenus
  Anna oma väljaanded meile üle just Sulle sobivas kandekeskuses ja hoia kokku transpordile kuluvat aega ja raha.
 4. Komplekteerimine
  Vajadusel lisame Sinu väljaannete vahele reklaammaterjale või vahelehti.
 5. Väljaande komplekteerimine välismaale saatmiseks
  Saadame Sinu väljaanded välismaale. Paneme need ümbrikku, lisame saaja- ja aadressiandmed ning kleebime margi. Kogume terve nädala ajalehed ja ajakirjad kokku ning saadame ühe korraga.
 6. Trükiteenused
  Trükime ise Sinu väljaannete vahele lisatavad reklaamlehed ja tootetutvustused. Samuti saame väljaanded kiletada ning lisada neile saaja- ja aadressiandmed.

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616