E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovige mõne aja pärast uuesti.
E-teeninduse töös esineb hetkel häireid, proovi mõne aja pärast uuesti.

Saadetiste hoiustamine ja ümbersuunamine 
  • HOIUTÄHTAJAD PAKIAUTOMAADIS

Sulle saadetud pakk on pakiautomaadis 7 päeva. Enne hoiutähtaja kättejõudmist saadame Sulle ka meeldetuletava SMS-i. Kui Sa ei saa tulla enne hoiutähtaja lõppemist pakile järgi uuri esmalt, kas mõni usaldusväärne lähedane isik saaks Sinu pakile järele minna. Kui see pole võimalik, siis võta hiljemalt 1 päev enne paki hoiutähtaja lõppemist ühendust klienditeenindusega helistades numbrile 661 6616 või saada sooviavaldus info@omniva.ee. Paki hoiuaega on võimalik pikendada maksimaalselt 7 kalendripäeva jagu. Kui Sa või Sinu usaldusväärne lähedane isik ei tule hoiutähtaja jooksul pakile järele, tagastame selle saatjale. Paki tagastamise kulu tuleb sellisel juhul tasuda saatjal. 
  • HOIUTÄHTAJAD POSTKONTORIS

Sul on aega postkontorisse oma pakile või kirjale järele tulla 15 päeva. Nõudmiseni adresseeritud või tolli järelevalve all olevaid saadetisi hoiame postkontoris kuni 30 päeva. Saadetise saabumisteatel on kirjas, kaua me seda postkontoris hoiame.

Kui Sul ei ole võimalik ettenähtud tähtaja jooksul saadetisele järele tulla, saad osade saadetiste puhul hoiutähtaega kümne päeva kuni 2 kuu võrra pikendada. Hoiutähtaja pikendamiseks saada meile kirja või e-posti teel avaldus. Tähtaega saab pikendada ka kirja või paki saatja. Pakkide ja rohkem kui 500 g kaaluvate kirisaadetiste postkontoris hoidmise eest tuleb Sul maksta hoiutasu. Hoiutähtaja möödudes tagastame saadetise saatjale. 
  • KULLERSAADETISTE HOIUTÄHTAJAD

Kulleriga saadetud paki, mille kättetoimetamise aja kokkuleppimiseks ei õnnestunud meil Sinuga kontakti saada või mille kättetoimetamine ebaõnnestus, viime hoiule pakiautomaati või postkontorisse. Saadame selle kohta ka SMS-i teel teavituse. Sul on aega 7 päeva, et sealt pakk välja võtta. Kui Sa saadetisele selle aja jooksul järele ei tule, saadame selle saatjale tagasi. Sellisel juhul tuleb saatjal tasuda ka paki tagastamise ja hoiustamise tasu.

Kui annad meile teada, et Sa pakile postkontorisse seitsme päeva jooksul järele ei jõua, võime kullerpaki hoiutähtaega pikendada kuni ühe kuuni. Sellisel juhul tuleb Sul tasuda hoiutasu alates paki postkontorisse saabumise kaheksandast päevast kuni sellele järele tulemiseni.


Suuremõõtmelisi ja üle 30 kg kaaluvaid saadetisi me postkontorisse ega pakiautomaati ei suuna. Nende hoiuaeg kohalikus jaotuskeskuses on samuti 7 päeva.
KUIDAS kogu post UUELE AADRESSILE ÜMBER SUUNATA?

Kui soovid, et kõik Sulle tulevad saadetised läheksid uuele aadressile (nt kolid ja tahad olla kindel, et vanale aadressile enam saadetisi ei lähe), saad kasutada ümbersuunamise teenust. Selleks täida allolev avaldus, kuhu kirjuta oma nimi, uus ja vana aadress. Avalduse saad esitada postkontoris (võta kaasa ka oma isikut tõendav dokument). Posti ümbersuunamine kuni kuueks kuuks maksab 55 eurot. Posti saab ümber suunata ainult Eesti piires.
 

Pallasti 28, 10001 Tallinn, e-post: info@omniva.ee Kliendiinfo: 661 6616